SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W Polsce mamy rocznie tylko około 20/30 rozbojów z bronią palną i może lepiej niech tak zostanie
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
A skad wziales taka statystyke?
Jezeli mozna wiedziec?


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2017-11-06 22:54:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
http://statystyka.policja.pl/st/wybrane-statystyki/bron/bron-przestepstwa/50844,Przestepstwa-przy-uzyciu-broni.html
w sumie to tylko zabójstwa, jakichś napadów itp chyba jest około 100. ale nie trudno mi sobie wyobrazić że przy szerszym dostępie do broni mielibyśmy z 1000 rozbojów rocznie
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Osobiście nie jestem za powszechnym dostępem do broni palnej w Polsce. Bardziej skłaniam się ku karze śmierci. Oczywiście nie we wszystkich przypadkach. Bo jeśli ktoś, dokona tego nie umyślnie/przez przypadek? Natomiast, jeśli ktoś działał z premedytacją, to jak najbardziej.
1

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co sadzicie o eutanazji? Jesli ktos jest chory i sie ruszyc nie moze lub jest tak stary, ze ledwo zipie. To powinna byc eutanazjaczy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Uważam, że tak. Powinniśmy decydować sami o swoim życiu, w takich przypadkach, o których pisze Agarse.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Z eutanazja sprawa jest o tyle skomplikowana ze każdy przypadek jest inny. Ofc w tych drastycznie ciężkich powinno decydować human touch.

mjuzik pls

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to znaczy powszechny dostęp do broni ?
wchodzę do marketu i widzę wędki wiatrówki ... śrutówki ?

przede wszystkim
jasne kryteria przyznawania pozwoleń i brak uznaniowości ( wiadomo czemu to sprzyja )
wymagające szkolenie
i na koniec trzeba by pomyśleć o czymś w rodzaju "kategoria broni do obrony własnej i miru domowego"
bo jak wiadomo broń broni nierówna i nie widzę potrzeby posiadania w domu np PM-63 ale już P-83 brzmi rozsądnie

it's ok to be white ... for now

siema
bajo
nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Panie Kocie, kilka(naście)((dziesiąt)) stron temu pisałem właśnie o czymś takim - prawo do dostępu do broni na zasadzie prawa jazdy. A do ochrony miru domowego o wiele lepszy jest mossberg 500, którykolwiek z serii.


Zmieniony przez - SzK w dniu 2017-11-08 22:29:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Reklama Tesco w UK na święta, a w niej para gejów wychowująca dziecko + muslimy biorący udział w Świętach Bożego Narodzenia, a na końcu wszyscy w pokoju razem zasiadają do stołów. Propagandy ciąg dalszy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium