SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 475205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
Naszych Tatarów też wyp******isz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Lekarz + pisior + minister zdrowia = szambo ludzkie zwyrodnialec





Na stronie radia zet jest całość wywiadu. 15latka też nie powinna dostać tabletki "dzień po", gwałt nie ma znaczenia.

Inny lekarz też polityk wyjaśniał ostatnio, że tabletka "dzień po" ma za zadanie blokować połączenie plemnika z komórką, stopować zapłodnienie w ogóle zanim do niego dojdzie, więc w czym problem nawet dla świrów "obrońców życia" ?

Gdzie jest armia Korwina? Partia nazywa się "wolność"! Wolność do swoboda wyboru prawda? Lekarze nie popierają idei powszechnego dostępu do wszystkich leków bez konieczności posiadania recepty, bo przestaną nam być w jakimś stopniu potrzebni.

Z innej beczki




Taki mamy wybór w PL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
cynik75
Naszych Tatarów też wyp******isz?


No właśnie tu jest problem, pisałem niedawno że nie wiem jak zakaz islamu i Tatarów w Polsce pogodzić

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
rychupomarancza

Z innej beczki



Taki mamy wybór w PL.


Jak ja tego Kosiniaka krypto pedała nie lubię

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Nie zakaz Islamu, ale deportacja WSZYSTKICH, którzy w jakiś sposób zagrażają państwu i obywateli posiadając status uchodźcy/imigranta itd. Bez podziału na religię. W Starym Testamencie również można odnaleźć cytaty, które nawołują do atakowania innych nacji. Jednak w tym wypadku jasne jest, że czasy, w których Biblia powstawała były całkiem inne. Dlatego nie należy uzależniać deportacji od wyznania, ale od zachowania. Jeśli nawet jakiś Katolik-imigrant był dla mnie zagrożeniem zasługiwałby na deportację bez skrupułów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Puar Kamysz to nudziarz i mafijny złodziej zgadzam się Respekt za merytoryczne pochylenie się nad tematem sceny politycznej w Polandii, której obraz znacząco rzutuje na naszą przyszłość. Zachęcam do przetrwania pierwszych 30 minut i wysłuchania Jarka, Nojmana z PO i Kukiza. Ja lubię to dałem radę. A Petru wyszedł jak błazen, co wpisuje się w ostatnią dynamikę sondażową, gdzie Nowoczesna leci w dół już do 5%, więc do progu wyborczego. Nic dziwnego. Niby liberalna partia a zapowiadają zastawienie 500+ i mają w programie różne programy socjalne. Co prawda w końcu w ogóle napisali ten program i faktycznie jest tam wspominka o gospodarce, ale tylko tyle, że chcą obniżenia podatku dochodowego z 18% na 16% i z 32% na 27%, jednakże nie ma nic więcej, nie ma wskazania skąd weźmie się zrównoważenie budżetu. Nie napisali w jaki sposób chcą jednocześnie niby obniżać podatki i realizować programy socjalne. Ściema i zero przygotowania. Z całą pewnością żadna alternatywa dla POPISu niestety. Wielkie niestety, bo zawsze jest nadzieja jak tworzy się coś nowego. Kadry leżą, Myszka-Agresorka to chyba najbardziej irytująca postać sejmu w historii, Wielgus geniusz i koniec. Zamiast zaprezentować liberalny program gospodarczy z likwidacją 500+ to po prostu są takim gorszym PO, więc po co na nich głosować? Doradzałbym też ruch marketingowy, usunięcie Myszki-Agresorki w ogóle z partii . PSL to mafia pasożytów, którzy niszczą polskie rolnictwo. Rolnicy głosują, bo myślą, że nie mają wyjścia. Prawda jest taka, że polskie rolnictwo jest zacofane a administracja (te agencje...itd) opanowana przez mafię rodzinną polityków PSL. Nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek z poza tego klanu na nich głosował. Bez płci, bez wizji. 5% w każdych wyborach to właśnie rolnicy i ziomki zatrudnione w agencjach w całym kraju, z tego jest cała armia wyborców jak widać. PO ogłasza zachowanie 500+ a nawet rozszerzenie o każde dziecko. Czyli wybieramy pomiędzy Pisem, który robi wiochę w Europie, albo PO, która 8 lat nie robiła nic. Pis u władzy zużywa się sam, Petru kompromituje się sam. PO nie musi się starać i tak odbija się w sondażach za nic. Został nam Kukiz. JOWy, system prezydencki, oddzielenie władzy ustawodawczej od wykonawczej (żeby minister nie mógł być jednocześnie posłem, który może głosować, bo posłowie głosują ustawy i potem je kontrolują, więc wychodzi na to, że obecnie ministrowie kontrolują samych siebie co jest sprzeczne nawet z polska konstytucją, ale to taki śmieszny szczegół) to genialne postulaty, pełen, kompletny system zmian, skok cywilizacyjny dla Polski w stronę rozwoju zachodniego. Problem w tym, że Kukiz doznał objawienia tylko częściowo i oprócz tych słusznych poglądów nadal jest dziadem z PRLu i mam tu na myśli np. temat aborcji.

Jak żyć? Na kogo głosować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Rychu, ale kalka z JKM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221338
Puar
Jest lepszy sposób. Wyznajesz islam = wyp*****lasz
a jak sprawdzisz kto w co wierzy???? , tylko telepaci byliby chyba do tego zdolni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jak jest zakaz czegoś tam, to się chyba reaguje jak ktoś ten zakaz łamie a nie co kto sobie myśli no nie

Rychu na Kukiza albo Korwina. Ja nie wiem czy nie na Kukiza po gadce Janusza o ceta
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
O żesz



Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium