SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jo bronia sie robiac zamachy w Europie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ano w przyrodzie nic nie jest "stałe"
innymi słowy historia ciągle się "dzieje" a zblazowany świat "zachodni" chyba zapomniał o tym
przecież już bywał wędrówki ludów , jedne kultury wypierały inne , bardziej wygłodzeni i zdeterminowani dominowali nad słabiakami
dzisiaj jedyną różnicą jest to że to wszystko dzieje się szybciej

tylko głupcy mogą sądzić że już zawsze będzie jak jest

szkoda tylko że przyszło nam chyba żyć w czasie zmierzchu naszej kultury , naszej cywilizacji
wolałbym żyć w okresie jej rozwoju i dominacji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Jak to bedzie wszystko się dalej tak rozwijać czeka nas wizja "Przenajswietszej Rzeczpospolitej" Piekary.


Zmieniony przez - Dj Paluch w dniu 2017-11-27 11:57:35

mjuzik pls

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
Puar
Jo bronia sie robiac zamachy w Europie

Jezeli uwazasz ze kazdy Muzulmanin jest zly to po cholere kibicujesz Sakiemu w Ufc? Nie masz obaw ze sie wysadzi w octagonie? Polscy Tatarzy takze sa zli ? Nie masz obaw ze sie zaczna wysadzac?
Mamed takze jest zly, jego zona takze jest zla(przeszla na Islam ,z Milosci do meza)Przeciez to jest ponad miliard (Muzulmanie)ludzi, ja nienawidze Amerykansko syjonistycznej polityki, ale nigdy nie powiedzialem ze wszyscy amerykanie lub Zydzi sa zli,bez urazy ale to juz jest jakas obsesja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie uwazam ze kazdy muzulmanin jest zly ale uwazam ze islam jest. Ile jeszcze razy mam to napisac zanim do ciebie dotrze

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
No kilka postow wyzej stwierdziles co innego,jak napisalem o Palestynczykach to stwierdziles "robia zamachy" zagleb sie w temat i zobacz co wyprawiaja syjonisci na swiecie



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2017-11-27 23:19:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Może i zalew islamu na Europę to sprawka Syjonistów, ale kto bezpośrednio się wysadza albo atakuje z maczetą? No chyba nie goście z pejsami

Zresztą nie warto z tobą o tym dyskutować

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
Puar
albo atakuje z maczetą? No chyba nie goście z pejsami

Zresztą nie warto z tobą o tym dyskutować

No juz jeden z pejsami latal w Wawie z nozykiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tańce wojenne między religiami
Tyle setek lat. Cele zawsze te same
Tylko formy inne. I to mnie przeraża
To co dla Boga, jest dla cesarza





świński całun dla każdego złapanego TERRORYSTY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium