SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 477098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jeśli wierzyć relacji z rmf fm to rosyjska strona jest zadowolona właśnie że alianci nie zaatakowali ich wojsk itp. To może nie będzie tak źle a Trump jednak wiedział co robi... na szczęście

A co do Polski to oby te kurły z Po i nowoczesnej nie wygrały, już pis jest od nich lepszy bo ma taki a nie inny stosunek do imigrantów


Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-04-14 12:51:23
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co tu pisać ... w takich chwilach to ateiści przechodzą solidną próbę swojej postawy
cholera jasna o co tam dokładnie chodzi ... bo że nie o Syryjskich Cywilów to wiadoma sprawa
czy to są wpływy w regionie , prężenie muskułów czy już ... mała zwycięska wojenka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Puar
Jeśli wierzyć relacji z rmf fm to rosyjska strona jest zadowolona właśnie że alianci nie zaatakowali ich wojsk itp. To może nie będzie tak źle a Trump jednak wiedział co robi... na szczęście

A co do Polski to oby te kurły z Po i nowoczesnej nie wygrały, już pis jest od nich lepszy bo ma taki a nie inny stosunek do imigrantów



Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-04-14 12:51:23

Trump dobrze wie ze nie wygra z Rosją i Iranem ,a niech jeszcze dołączy Turcja to usrael zostanie zamieciony, jak im yebną atomówke na Yellowstone , to juz będzie po zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolego bane 158 ja obawiam się że w każdej konfiguracji atomowej z udziałem USA Rosji Chin Indii jest przej**ane jak na kaszubskiej zabawie ... a Iran a Turcja a GB a France a Jujceland

mam nieodparte wrażenie że Ci dwaj mocarze najwięksi minionej epoki nie pogodzą się z tym że idzie nowe że teraz Azja i gotowi usmażyć świat na atomowym grillu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Masz rację, jak pyerdolnie takie Yellowstone to usa nie będzie sie nadawało do życia, a jak jeszcze nastąpi zima nuklearna to juz wogóle będzie pozamiatane dla całej ludzkosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja po części rozumiem działania Izraela. Wiem, że to co robi (pomoc w obalaniu dyktatur na spółę z USA) przynosi duże szkody Europie (kryzys migracyjny), ale rozumiem ich działania. Izraelowi na rękę jest słaba Syria. Egipt już został zdestabilizowany, a Mubarak odszedł od władzy, choć nie wiem czy nie wyjdzie to Izraelowi "bokiem", bo w Egipcie do głosu dochodzą coraz bardziej islamscy radykałowie. Zarówno Egipt i Syria to dwa główne kraje, które uczestniczyły w wojnach przeciwko Izraelowi. Najpierw w Wojnie Sześciodniowej, potem w o wiele groźniejszej dla Izraela Wojnie Jom Kippur, gdzie państwa arabskie odnosiły początkowo sukcesy. Co do Izraela to i tak nieźle się trzyma mając przeciwko sobie tylu Arabów, ale duża w tym zasługa USA. W dodatku ludzie tam mieszkający są zahartowani i mocni po tylu latach różnych konfliktów. O wiele lepiej radzą sobie z tymi którzy chcą nielegalnie przekroczyć granicę. Przydałoby się takie podejście wielu krajom zachodnim. Ogólnie Izrael musi być silny, bo jak będzie słaby to go nie będzie.

No i po wygranej, ale niezbyt udanej Wojnie Jom Kippur lewica została odsunięta i rządzi prawica.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
SzK
USA włączyło się w II wś. w Europie przede wszystkim dla złota, którego notabene duże ilości wywieźli.


Czyli to nie Japonia zaatakowała USA pierwsza? https://pl.wikipedia.org/wiki/Atak_na_Pearl_Harbor

USA tonie w długach? Co za bzdury. Ich dług jest ogromny, bo ich PKB też jest ogromne (sumaryczne największe na świecie). Nie ma znaczenia wysokość długu tylko stosunek długu do PKB.

Stosunek długu USA do ich PKB wynosi 105%. Włochy mają 130%, Grecja 170%, Francja i Belgia prawie 100%, Niemcy 80%. To życie na kredyt to kibel, ale tak robią wszyscy obecnie na świecie. Chiny ok 50%, Brazylia, Indie, Pakistan ok 70%. Dlaczego USA ma zbankrutować jako jedyne państwo na świecie? Zobaczymy dopiero jak to będzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
@agares zapomniales o jednym Izrael (do spóly z usa i As) wspiera takze Islamskich radykałów,isis An Nusra i chcą obalić Świecki rząd i zdestabilizowac region
Rysiu Grecja także żyła na kredyt


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-04-14 20:46:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
rychupomarancza
SzK
USA włączyło się w II wś. w Europie przede wszystkim dla złota, którego notabene duże ilości wywieźli.


Czyli to nie Japonia zaatakowała USA pierwsza? https://pl.wikipedia.org/wiki/Atak_na_Pearl_Harbor



W EUROPIE

Hitler USA chyba nie atakował. Ktoś mi kiedyś powiedział (na 100% nie jestem pewien), że miał coś do czynienia z atakiem na UK przez kanał La Manche, ale Atlantyku Goering chyba nie przeleciał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Swoją drogą to ja nie rozumiem takich ludzi jak Puar,Antek, czy Rysio z jednej strony nienawidzą fundanentalizmu ,a z drugiej wspierają i bronią usa i ich przydupasów , którzy fundamentalizm wspierają dziwni z was ludzie
Btw Puar jak mam się obudzic w "gulagu" skoro do tej pory się w nim jeszcze nie obudziłem, i na to sie nie zanosi, i co ussman ma z tym wspólnego? Ussman raczej Polsce nie pomoze w razie jakiegokolwiek zagrozenia, czy ci sie to podoba czy nie







Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-04-14 23:39:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium