SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
I chyba jeszcze może to mieć związek z estrogenem. Znam wiele kobiet cierpiących na straszne migreny ale ani jednego faceta

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
są też, są, są
chroniczne bóle głowy u facetów

wszystko z żarcia najczęściej
w dalszej kolejności z urazów i ciągnącej tkanki, która szarpie za czaszkę
niestety w tym Zachodnim świecie co 2 osoba jest chora...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Moja bratowa też ma takie migreny, przynajmniej jeden dzień wyjęty z życia, wymioty i leżenie w łóżku bo nie ma na nic siły ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Antos098
są też, są, są
chroniczne bóle głowy u facetów

wszystko z żarcia najczęściej
w dalszej kolejności z urazów i ciągnącej tkanki, która szarpie za czaszkę
niestety w tym Zachodnim świecie co 2 osoba jest chora...


Ciagnacej tkanki? A co to?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
tkanka bliznowata, zasklepiona, która ściąga
słowem : możesz mieć bliznę na brzuchu (często po cesarkach), która ciągnie po brzuchu, brzuch zatraca siłę sprężystą na skórze i przenosi dalej by wyrównać, zaczyna ciągnąć z klatki, potem klatka z z szyji, ostatecznie szyja zaczyna szarpać o potylicę i wszystko jak po sznurku. To sprawa dla osteopaty - DOBREGO osteopaty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
A dlaczego dzieje się to cyklicznie co miesiąc? Raczej MA to związek z żeńskimi hormonami w dużej mierze...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
To co mówi Antos może się wydawać totalną abstrakcją, ale faktycznie jest to prawda. Mam znajomego, który przez bardzo długi czas walczył z bolącym barkiem. Chodził od fizjo do fizjo, od ortopedy do ortopedy, nikt nie potrafił pomóc. W końcu trafił na fizjoterapeutę, który jako pierwszy zauważył bliznę pod pachą (pooperacyjna). Pomogło rozciąganie skóry, powięzi. Praktycznie 2 wizyty i gość zdrowy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Puar
A dlaczego dzieje się to cyklicznie co miesiąc? Raczej MA to związek z żeńskimi hormonami w dużej mierze...


może nie musi
zazwyczaj kobiety na własne życzenie namnażają sobie stanów zapalnych w organiźmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Ostatnio spotkałem się z teorią, jakoby nawet oddychanie w zły sposób (do klatki piersiowej, podnoszenie ramion itp.) zwiększało napięcia całej górnej części tułowia co w konsekwencji może prowadzić nawet do regularnych migren.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a teraz coś z zupełnie innej beczki ... wpiszcie na YouTube "Boston Dynamics" ... ja zaczynam się już bać powoli

( za szybko to idzie ... po mojemu , za szybko ... może jestem małym , ciemnym człowieczkiem z kiepskim pomyślunkiem i nie imponującym IQ ... i przez to boję się zmian ... ale jestem żywym człowieczkiem i w to świecie gdzie "człowieki" zajmują dominującą pozycję w przyrodzie ... i ten stan mi odpowiada )

mała próbka






Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2018-10-15 01:38:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium