SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 477065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Znawcy niczym ja z poprzednich stron ale umiem przyznać się do błędu


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-04-17 22:25:49
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie mialem na mysli Ciebie, ale to sie slyszy wszedzie i "od zawsze"
W temacie tak humorystycznie, wlasnie kumpelka na fb wrzucala

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Fajnie musiało się żyć w takim Miami w latach 80'

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 1 regulaminu
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Po tych zamachach na Sri Lance coraz bardziej myślę, że wznowienie krucjat i zrobienie porządku z Islamem, to dobry pomysł bo ciapaki robią już co chcą

1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Według ustaleń BBC zamachowcy należeli do "radykalnej grupy islamistycznej". Zdaniem lankijskich władz za atakami mogą stać islamiści z lokalnej grupy "the National Thowheeth Jama'ath".

W końcu się doigrają. Muzułmanie są jacyś posrani, żeby się wysadzać.

Troje z czwórki dzieci duńskiego miliardera Andersa Holcha Povlsena (najbogatszy człowiek w Danii) zginęło w tych atakach - bogatsi ludzie mają większy wpływ. Mogą finansować partie, organizacje itp.

Do muzułmanów nienawiść cały czas rośnie. Już ludzie mają ich dość. Powinni się wszyscy zjednoczyć buddyści, hindusi, chrześcijanie, ateiści, agnostycy, żeby pokonać tę chorobę jaką jest islam.

Na reakcję papieża nie ma co liczyć, kościół to po II Soborze to równia pochyła, w dodatku papież mianował tylu lewicowych kardynałów, że znowu jakiegoś papieża pacyfistę wybiorą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Powinno się zacząć od zakazania rytualnych ubojów zwierząt - islamskiego halal i żydowskiego koszernego. Obrzydliwość i okrucieństwo
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Yoshi87
Po tych zamachach na Sri Lance coraz bardziej myślę, że wznowienie krucjat i zrobienie porządku z Islamem, to dobry pomysł bo ciapaki robią już co chcą





Dokladnie tak, przydala by sie pozadna nowa krucjata. Chetnie bym sie zaciagnal. Ten kult to wrzod, no ale lewacki swiat ich kocha, a nawet czesc rzekomej prawicy jak widac pcha jezyk ochoczo w dupe islamu, w imie wspolnej nienawisci do Zydow.
Calkowita delegalizacja islamu na swiecie i zdecydowana pacyfikacja kultystow to jedyne wyjscie. Ale nie ma na to co liczyc, zbyt glupi ludzie dzis sa.

Puar, zgadzam sie. Te idiotyczne rutualy nie powinny miec miejsca w dzisiejszych czasach.



Zmieniony przez - grind w dniu 4/22/2019 7:30:52 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
grind
Yoshi87
Po tych zamachach na Sri Lance coraz bardziej myślę, że wznowienie krucjat i zrobienie porządku z Islamem, to dobry pomysł bo ciapaki robią już co chcą





Dokladnie tak, przydala by sie pozadna nowa krucjata. Chetnie bym sie zaciagnal.





Zmieniony przez - grind w dniu 4/22/2019 7:30:52 PM

Polecam od Arabi S zacząc , tylko ze wtedy kałasznikowa w dvpe ci wsadzi twój kochany usrael w obronie sojuszników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
O witamy. Zrobilem cos dla ciebie

1

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium