SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niektóre zachodnie dzienniki odnoszą się wrogo do marszu niepodległości nazywając ludzi biorących w nich udział faszystami, ekstremistami i islamofobami: m.in. Independent http://www.independent.co.uk/news/world/europe/warsaw-fascist-far-right-nazi-march-warsaw-poland-independence-day-a8048561.html
Al-Jazeera http://www.aljazeera.com/news/2017/11/thousands-fascists-march-warsaw-171111052813155.html

A wy co sądzicie o Marszu Niepodległości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No jak to co sądzimy. To samo co w powyższych linkach

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Walić lewackie independent i ciapacką Al-Jazeerę... o tyle mam w tym temacie do powodzenia. Niech sie nie wpierdzielają w nasze sprawy! Czasy zaborów już sie skończyły i wara im od Polski!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idż sądzić " To samo co w powyższych linkach " gdzie indziej

zaczyna się k***a robić naprawdę niebezpiecznie
bycie białym heteroseksualnym mężczyzną ... jest już z automatu podejrzane i co najmniej niewłaściwe

posiadanie rodziny ( i o zgrozo "żony" a nie partnerki ) to usankcjonowane niewolnictwo
wyrażanie się pozytywnie o własnym kraju to "faszyzm"


eh Europo Europo cóżeś ty za pani że Ci ludzie coraz bardziej poj**ani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam popieram Marsz Niepodległości, co do Europy to wiadomo, że idzie w złym kierunku. Imo przynajmniej mniej muslimów będzie chciało tu przyjeżdżać po takich wiadomościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
BlacCat
idż sądzić " To samo co w powyższych linkach " gdzie indziej




żartowałem tępa dzido

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"żartowałem tępa dzido"

uuu ... shame on me ... shame on me ...
płaszczem siem i pszepraszam

( wdepnąłem na minę i urwało mi jaja ... )





Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2017-11-12 16:42:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221410
Agares25
Ja tam popieram Marsz Niepodległości, co do Europy to wiadomo, że idzie w złym kierunku. Imo przynajmniej mniej muslimów będzie chciało tu przyjeżdżać po takich wiadomościach.

A czy tobie nie przeszlo przez mysl ze to moze wywolac zupelnie odwrotny skutek? Ktos kto jest w stanie wjezdzac ciezarowkami w ludzi albo wysadza sie w tlumie ,raczej nie przeatraszy sie skandujacych typkow ,a moze sobie ich wziasc za cel,taka mnie refleksja naszla,jak ktos jest "ostro" zdeterminowany (a fundamentalisci tacy sa) raczej bac sie nie bedzie,nie oceniam samego marszu ale skandowanie Faszystowskich hasel jest zalosne,nie obawiasz sie ze to sciagnie uwage radykalow na PL?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
bane158
Agares25
Ja tam popieram Marsz Niepodległości, co do Europy to wiadomo, że idzie w złym kierunku. Imo przynajmniej mniej muslimów będzie chciało tu przyjeżdżać po takich wiadomościach.

A czy tobie nie przeszlo przez mysl ze to moze wywolac zupelnie odwrotny skutek? Ktos kto jest w stanie wjezdzac ciezarowkami w ludzi albo wysadza sie w tlumie ,raczej nie przeatraszy sie skandujacych typkow ,a moze sobie ich wziasc za cel,taka mnie refleksja naszla,jak ktos jest "ostro" zdeterminowany (a fundamentalisci tacy sa) raczej bac sie nie bedzie,nie oceniam samego marszu ale skandowanie Faszystowskich hasel jest zalosne,nie obawiasz sie ze to sciagnie uwage radykalow na PL?


które hasła są faszystowskie? przykłady konkretne poproszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marszu Niepodległości i Antify pilnowało 6 tysięcy policjantów, wiadomo może coś się wydarzyć, ale raczej reakcja służb, które są obok byłaby błyskawiczna. Najbardziej antyislamskimi państwami są Węgry - wystarczy spojrzeć na nastawienie społeczeństwa + wybudowanie muru i sprzeciwienie się Brukseli, no i Polska - przykładem jest ten marsz czy nastawienie wobec uchodźców i jakoś nie widzę, żeby muslimscy fanatycy coś zrobili, natomiast w krajach, w którym się im liże dvpe (UK, Szwecja, Francja, Niemcy) są nadzwyczajnie aktywni. U nas w dodatku nie przepuszczamy przez granice byle kogo, ale i tak jest zagrożenie, bo sporo czeczeńców przyjęliśmy.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium