SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KĄCIK DYSKUSYJNY - POLITYKA, NAUKA, FILOZOFIA ITP.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 477213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chodzi o poglądy gospodarcze też jestem za wolnym rynkiem. Niektóre wypowiedzi Korwina dość dosadne były ok, bo zwróciły na niego uwagę, ale niektóre nieco obniżyły poparcie. Powinien chyba kogoś od PR zatrudnić.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-01-31 12:38:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wg mnie nie. JKM nie jest od zdobycia poparcia. On jest od wyłożenia filozofii, bez ogródek i zbędnego pyerdolenia.

Już kiedyś o tym pisałem, JKM zasiewa ziarno u ludzi, a to czy się dostanie do sejmu czy nie to kwestia drugorzędna. Fajnie by było, oczywiście - jednak ja jestem zdania że owoce jego pracy poznamy dopiero za kilka-kilkanaście lat.

PR-owiec by się przydał w kontekście zdobycia głosów, ale to nie jest priorytet (wg mnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No mam nadzieję, że w przyszłości Polska skręci bardziej w prawo, chociaż lewaki z Partii Razem też nie próżnują kilku moich znajomków ich popiera i próbują wpływać przede wszystkim na młodych i wpajać im lewackie idee. Zandberg naprawdę wierzy w socjalizm (nawet magisterkę napisał na temat XIX wiecznych socjaldemokratach w Niemczech), a jego partia mocno wzoruje się na Szwedzkiej Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej, która doprowadziła Szwecję do obecnego stanu, w dodatku mają poparcie Wyborczej. Dla mnie jest to o wiele gorsza opcja nawet od Nowoczesnej czy SLD, które i tak są dnem.

Zresztą wystarczy spojrzeć jakich miał Zandberg idoli za młodu






Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-01-31 14:05:43

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-01-31 14:09:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do Prostytutki Biedy !!!

skończmy z tą nienawiścią , z tym gadaniem z tym narzekaniem ... to takie małe
wiadomo przecież że wszędzie gdzie socjalizm i komunizm zaprowadzono to sprawdzał się świetnie
kraje demokracji ludowej rozwijają się i rosną w się a ludziom żyje się dostatniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piniondz jest piniondz .... piniendze uber alles

całkiem ciekawe



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ciekawa i bardzo Prawdziwa wypowiedź Karykaturalny twór jakim jest Izrael(celowo z małej litery), dla mnie tam jest Palestyna i ziemie rdzennych Hebrajczyków(Palestyńczyków, Muzułmanów i Chrześcijan Pslestynskich) zajęte przez syjonistyczne napływowe robactwo
(Czyt. Uchodźców z całego świata) którzy roszczą sobie prawa do nie swoich ziem(nazywając się "narodem Żydowskim" ), i którzy zachowują sie gorzej niż nazisci,wspierani przez usa
BTW netanyahu ma podobno Polskie korzenie ,zenada












Zmieniony przez - bane158 w dniu 2018-01-31 23:12:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j.w. obecni Żydzi nie są potomkami starożytnych Izraelitów. Obecnie większość Żydów to Chazarowie (konfederacja plemion tureckich i irańskich, która utworzyła główne imperium handlowe w II połowie VI w., obejmujące płd-wsch. region współczesnej europejskiej Rosji… W połowie VIII w. klasy rządzące przyjęły judaizm jako swoją religię), więc niezbyt im się te ziemie należą, skoro nigdy tam wcześniej nie mieszkali. Większość potomków Starożytnych Izraelitów to muzułmanie (siłą nawróceni) i nieliczni Chrześcijanie. https://wolna-polska.pl/chazarowie-korzenie-wspolczesnego-zydostwa-film/sami-zydzi-przyznaja-ze-nie-sa-potomkami-starozytnych-izraelitow 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Dzieje się ostatnio dużo. Nanga, Izrael, ustawa dot. ograniczenia sprzedaży alkoholu.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Turcja chce Kurdów lać a Amerykanie ich bronić. To wszystko jest strasznie pogmatwane

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rashguard na zamówienie

Następny temat

Bellator 180, 24 czerwca

WHEY premium