SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłowy w MMA itp

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 293
Cześć, nie wiem czy to ten dział ale mam pytanie z ciekawości bo nie umiałem tego znaleźć. Chodzi o trening siłowy, jakie ćwiczenia siłowe trzeba wykonywać żeby w walce np. przeciwnik próbuje mnie obalić a jak jest schylony to wtedy żeby go objąć za tułów i podnieść? Właśnie nie raz widziałem takie coś że jeden drugiego próbuje obalić a drugi go podnosi i wali nim o ziemie. Jakie mięśnie trzeba wzmocnić i jakimi ćwiczeniami? Czy zwykłym planem na siłe czy jak? Chyba wiecie o co mi chodzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568

zwykły plan siłowy + ćw dynamiczne

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Bardzo dobry temat z dużą ilością informacji.

Podstawa to ćwiczenia dynamiczne (zarzut, podrzut, rwanie etc) i ćwiczenia wielostawowe (przysiady, podciąganie, martwy ciąg) jednocześnie unikając ćwiczeń izolowanych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 293
Dobra, dzięki za odpowiedź ! ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 648
Mozesz też czasami porobic treningi izometryczne. Czasami w walce musisz napiac miesien na dluzszy czas np. przy przytrzymaniu pozycji czy nawet jak dusisz. A to zupelnie inny wysilek. Na dynamike swietne sa cwiczenia plyometryczne, obciazaja stawy lecz sa bardzo skuteczne. Na pewno podrzuty, rwania itp. sa rownie dobre na dynamike :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2342
na treningu siłowym także warto pamiętać o rozciąganiu. dynamicznym przed i statycznym po ciężarach. Jak zawsze ważna jest też technika, mowa o walce ;)
Ja aktualnie robie 5x5 Billa Star'a i naprawde dobry trening. Siła wskakuje. Do tego pare dynamicznych ruchow i jest ok. Tylko pamiętaj, że sily nie zbuduje sie w miesiąc

Zmieniony przez - mat3uszx w dniu 2014-08-12 17:21:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z Peterem Irvingiem 13-14.09, Poznań

Następny temat

Opinie czołowych zawodników MMA na temat środków dopingujących w sztukach walki.

WHEY premium