SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor,Czarnuch,Mysli,ZeJestCwany,ZarazGoTuObgadamySPAM

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 141454

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Klata plecy braki co ? :D

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
od tego są ciężarki h@h@

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
PLanujeme z kumplami którzy tyrają już tam parę lat nagrać coś jak v - unit będzie ciekawie, obecnie szukam dobrego programu do obróbki video

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ależ mi siady ostatnio poszły. Na 1. treningu zgniotło mnie 70 kg a na 3. dźwignąłem to w 3 seriach 8 razy i w 1 sześć razy. Schodzę na 5x7 i jadę dalej 10 kg na tydzień, spowolnię do pięciu kg jak na czwórki albo szóstki wejdę, jeszcze zobaczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
będziesz wysooko laatał

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A ja na cyklu krety + białka robię splita 5 dniowego.

Pon: Uda
Wt: Klatka+Triceps
Śr: Plecy+Biceps
Czw: Barki+Kaptury+Kark
Pt: Łydki+Brzuch+Przedramiona

Będzie dużo serii z maksymalnie 15 powtórzeniami, a przerwy nie dłuższe niż minuta, myślałem nawet nad 30 sekund.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37245
Masz już ten plan? Bo jak tak to możesz podesłać bym sobie zobaczył co tam będziesz tyrać. Ja teraz taki napalony na wtorek a pewnie dwa tygodnie miną i będę wstawała z myślą "Znowu tego nogi, martwy, przysiady i wszystkiego się odechciewa i tak patrząc na mój plan co byś powiedział, łatwy, średni czy ciężki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
No już Ci przesyłam PW ;)

A jeżeli chodzi o poziom trudności to nie wiem, dla każdego jest inny. Zależy to od wytrenowania..

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2012-10-13 23:20:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
A jakiś sprzęcik masz nowy? czy jakaś innowacja :) kreta widzę i białko to nieźle, obyś urósł. Wstaw fotki po cyklu

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Nie jest mi potrzebny żaden nowy sprzęt, co prawda fajnie by było, ale bez tego sobie można poradzić.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co doradzacie

Następny temat

Plan treningowy - warunki domowe

WHEY premium