SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor,Czarnuch,Mysli,ZeJestCwany,ZarazGoTuObgadamySPAM

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 141479

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No niestety... W dodatku parę osób przestało się udzielać, Cokta, Freed...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
No ja też. :/
Ale wracam. Miałem zabieg chirurgiczny, więc ćwiczyć nie można i się sprzęt kurzy. Do tego matury i inne bzdury i nawet czasu nie ma, żeby piwo wypić. Ale powoli wracam do życia.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Najgorsze, że zalało jak cholera w pasie już 94cm...

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co Ci operowali, jeśli wolno widzieć?
Ja mam 95 więc nie martw się Chociaż optycznie wydaję się mnie zalany...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zostawie to dla siebie, ehehe. xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Luz A pasem się nie przejmuj, ja na przykład se wmawiam, że mam szerokie prostowniki, co jest skądinąd prawdą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ale powoli sprawność wraca, wczoraj się nawet podciągałem na drążku. 16 razy podchwytem. Więc nie jest źle.

Jak do końca się rana zagoi, to chyba zakupię l-karnitynę, jakiegoś spalacza, do tego dieta. I szybkie zbijanie fatu. A potem masa. xD

Ogólnie okazało się 2tyg temu, że mój ojciec ma cukrzycę i się musi zdrowo odżywiać. Dzięki czemu sam będę mógł się doprosić o zdrowszą michę. Zawsze mi rodzce mówili, ze dieta to zło, że nie zdrowe. A porozmawiali z dietetykiem (czy jakoś tak) i teraz tylko się mnie pytają, czy to może ojciec jeść, ile, czy mu wyliczę zapotrzebowanie kaloryczne. A sam dzięki temu zajadam się ryżem z piersią z kuraka. Teraz masa powinna iść dobrze. ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ogólnie fajnie na forum wrócić.

Ja nie mam szerokich/grubych prostowników. Niestety.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oo, ładnie, w końcu docenią, co to znaczy mieć syna pizgającego ciężarami i ogarniającego dietę Ja właśnie mam genetycznie szeroki grzbiet, duże uda i długie łapy. Cieszy mnie to o tyle, że niedługo zamierzam iść na sekcję TS
Za to musiałbym się 2x mocniej do góry przyłożyć żeby wyglądać jak człowiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie za późno na TS? ;D
Czy to tak dla siebie bardziej? :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co doradzacie

Następny temat

Plan treningowy - warunki domowe

WHEY premium