SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor,Czarnuch,Mysli,ZeJestCwany,ZarazGoTuObgadamySPAM

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 141462

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
załóż bloga haha xD nie no żartuje nie chcesz spamu w dzienniku to zrozumiałe, ja na przykład w moim nie przywiązuje wagi czy spam jest czy nie hah

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
a ja z kolei wolę mieć wszystko pod kontrolą, bo jak nayebią mi spamu brasia to później nie wiem na której stronie moja wypiska była ostatnio

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Spamować będziemy, ale na temat Twojego treningu, bądź ogólnie. O wszystkim i o niczym możemy sobie tutaj pogadać, a w dzienniku się rozmawia wyłącznie o treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
No właśnie, ale do niedawna to było nie możliwe bo dziwisz się czemu zrezygnowałem z dziennika wcześniej Jeśli są pytania odnośnie trenu to śmiało, ale inne tematy nie wchodzą w gre

Zresztą jeszcze przemyśle, boo póki co dobrze idzie, więc nie chce sobie głowy zawracać dodatkowo

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-11-23 16:12:06

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A na temat bloga to nawet sam myslałem o tym :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Bo po mojemu to np ten ktos co prowadzi dziennik powinien miec mozliwosc kasowania, edytowania postow itp. Jego temat jego sprawa co bd w nim. Ale to też trudne by było do wprowadzenia na forum.
Z blogiem dobra rzecz bo nikt ci nie bd spamowal na w glownych wiadomosciach tylko komentarze do danej wpiski

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
No musieli by pokombinować trochę by można było edytować posty jedynie w swoim dzienniku, a nie we wszystkich tematach, które założymy. trudne, ale możliwe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
a jak nie to powinno dać się edytować 1 post w swoim dzienniku i dodawać wpiski na 1 stronie :D cały czas haha
wtedy wpiski cały czas pokoleji by były i nie trzeba było by nic szukać

Zmieniony przez - GrubyAnton w dniu 2012-11-23 16:51:43

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ale Masz wymagania :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ale pomysł świetny, zgłoś to do działu technicznego :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co doradzacie

Następny temat

Plan treningowy - warunki domowe

WHEY premium