SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor,Czarnuch,Mysli,ZeJestCwany,ZarazGoTuObgadamySPAM

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 141494

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
To dawaj wspólnie dziennik z tym planem będziemy prowadzić, ja nie zrezygnuje bo ćwicze naokrągło tylko nie prowadziłem dziennika

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
A mam @net w telefonie to wypiski będą robił nawet codziennie

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Też mam neta w fonie, ale tutaj zalogować się nie mogę, pisze tylko z kompa. Ciągnę neta na kompie z fona też.

Poczekaj jeszcze 2 tygodnie i pomyślimy nad założeniem wspólnie dziennika :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A zamiast przysiadów można też robić burpees, ale póki co mam słabą kondycję to wypróbuję coś prostszego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
burpees świetne jest, z chęcią bym mógł jeśli byś chciał. Spoko, mi do skończenia planu pozostało nie wiele ponad tydzień, więc jeszcze pomyślimy nad wspólnym planem & dziennikiem. Ale motywacja mi siądzie jak nigdy dotąd, bd chciał z Tobą wygrać przez cały okres prowadzenia dziennika ;d

Oczywiście joke, ale to będzie bardzo fajny pomysł. Z tego co pamiętam nasz Affro z kimś dziennik taki miał tutaj

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-11-17 17:52:26

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Zgadamy się na PW :)
Od razu uprzedzam, że będziesz musiał się postarać by ze mną wygrać :D No i nie możesz oszukiwać bo to by było nie fer w szczególności dla Ciebie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Co do oszustwa to nawet nie ma o tym mowy, bo nie miał bym sumienia prowadzić dziennika i marnować czas, jeśli miał bym wklejać większe ilości obwodów, aniżeli był bym w stanie zrobić. To świetna forma sprawdzenia się. ZW na moment :)

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
No i jeszcze jaka jest technika u Ciebie? Bo pomagać sobie czym tylko się da to też oszustwo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Z techniką jest dobrze, nie robię przy żadnym ćwiczeniu oszukiwanych ruchów, i nie robię też powtórzenia byle jak. Jeśli nie bd mógł prawidłowo wykonać już ćwiczenia, odpuszczam

Zawsze jakieś video można wkleić

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-11-17 18:31:43

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ja nie mam jak wkleić video bo za długo by się ładowało na moim necie :D Ja pilnuję techniki bo nie będę sam siebie oszukiwał.
Czytam ten dział z crossfitem :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co doradzacie

Następny temat

Plan treningowy - warunki domowe

WHEY premium