SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor,Czarnuch,Mysli,ZeJestCwany,ZarazGoTuObgadamySPAM

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 142353

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Kitly
Cokta
Dipsy fajna sprawa, szybko się dorzuca, jak za miesiąc poręcze wpadną to też se siłowo pocisne.


Dla kogo szybko dla tego szybko


Uważaj, pisał to ktoś kto robił siłę w przysiadzie z 50kg :D

Ja dzisiaj 22,5kg w dipsach wziąłem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
aha

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Nadal lubisz sobie pożartować ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37251
Nie ogarnąłem tego wyżej. W ogóle ma ktoś jakiś ciekawy art. dotyczący ciężarów a masy? Bo może się niepotrzebnie wkurviam na samego siebie, że nie daje rady. Co poradzę, że nie mogę np 3x12x65kg wziąć na przysiad. Myślałem nad tym żeby sobie spokojnie ćwiczyć mniejszym ciężarem, ładnie technicznie i z czuciem a nie z ciężarem z którym ledwo robię i do tego zastanawiam się tylko nad techniką czy jest dobrze zamiast na ćwiczonym mięśniu skupić się człowiek nie może na tym co robi przez te ciężary i jeszcze ta słaba lewa ręka, k***cy idzie dostać jak np zaplanuję sobie 11,5kg na arnoldki 3x12 a tu ni chvj. Tak samo poręcze jadę 5x5 może nie na luzie ale jadę, a dziś krva ledwo co zrobiłem to od razu wk***iony byłem. Trening dziś chyba udany wyszedł (pod względem zmęczenia) bo teraz nawet 2 razy bym się nie podciągnął, całą siłę ze mnie wyssało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja dzisaj 2 piwka na regenracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37251
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wal czucie, to zabawka dla zaawansowanych. Blokujesz się określoną ilością serii. Wskocz na średnio-wysoką rampę i dokładaj. Skończy się progres - zejdź 2 powtórzenia niżej i dalej. Bez spiny, pedantyczna technika, używanie wszystkich możliwych mięśni, dość duża szybkość (żebyś celowo nie zwalniał) i jazda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37251
Właśnie na rampę wskoczę na kolejny cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolejny cykl czyli kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37251
3 Tygodnie i jeden trening dokładnie

Tydzień = 3 treningi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co doradzacie

Następny temat

Plan treningowy - warunki domowe

WHEY premium