SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor,Czarnuch,Mysli,ZeJestCwany,ZarazGoTuObgadamySPAM

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 141457

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Ja Ci kurde dam czarny bracie opyerdzielanie ! za godzinke nie całą mam trening muay thai + ćwiczenia domowe w inne dni :) no i kosz oczywiście

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
I siemanko Steven welcome back

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Napisał ten, który najbardziej się opyerdala ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37245
A ja z kumplem, zamówiłem witaminki z olimpa 60kaps, 1200g kreatyny i po dwa batony. Jak szaleć to szaleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
No to super :)
Ja już dzisiaj zużyłem białko i krete.
Na razie nic ciekawego się nie wydarzyło, poza tym, że dowiedziałem się rano by nie pić białka przed posiłkiem, bo ledwo co zjadłem :D
Wydaje mi się, z podkreśleniem "wydaje się", że mięśnie się bardziej spompowały niż zwykle, może to dlatego, że ostatnio trenowałem jakiś czas temu ;p Ale fajnie by było gdyby po tygodniu już kreta zaczęła działać, bo jak poczytałem jak to z jej działaniem to się troszeczkę załamałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37245
Co wyczytałeś? Ja tam czytałem, że po 4 tygodniach i efekty widać, ale nie u każdego. Różnie to bywa, już tydzień za mną i jakoś sam nie wiem.. ale mam foty z poczatku i na końcu się zrobi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Wróciłem z trena 1szego / cóż wszystko extra :) trener się pytał czy boks trenowałem bo powiedział że styl odpowiedni w sumie, tylko że w muai thai stoi się prosto, ale szybko skorygowałem i było ok. Loł kingi też dobre były prawidłowe ułożenie itd no trochę stope sobie pozdzierałem jednak, ale mam nadzieje że się zagoi szybko

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja tez wrocilem z trena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Co dokładnie jak było ?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
a tak bez ładu, takie fbw nie pokolei
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co doradzacie

Następny temat

Plan treningowy - warunki domowe

WHEY premium