SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor,Czarnuch,Mysli,ZeJestCwany,ZarazGoTuObgadamySPAM

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 141537

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
To do usłyszenia !

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
dozo ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Tak ostatnio oglądałem strong men'ów i podnosili oni ciężar ziemi z garbem. Skoro technika zwiększa siłę to dlaczego się do niej nie stosują?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko wiesz, inaczej się podnosi kamień, a inaczej sztangę, jak podnosisz kamień, to musisz go dźwigać z samej gleby, przez co plecy się trochę rolują. Poza tym garb przy krańcowym obciążeniu występuje dość często, ostatnio Luki77 wrzucił filmik, jak podnosi 340 kg na 2 razy i też się przygarbił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Podnosił taką sztangę, nie kamień ^^

A pomyślałem sobie by robić smarowanie gwintów. pistolety i podciąganie. 2-3 miechy na to poświęcić, jak dojdę do zadowalających wyników zacznę 10x5, 3x tygodniowo. I zacznę smarowanie na inne dwa ćwiczenia itd. itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam, GTG fajna sprawa, bardzo dobrze szkoli CUN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I podnosił sztangę, ale zrobił życiówkę, na takich ciężarach ciężko o dobrą technikę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ostatnio podłapałem prawidłową technikę podciągania i jest ciężej. Jak napinasz brzuch i schodzą barki w stronę klatki to znaczy, że dużo mniej plecy pracują. Brzucha nie można napinać bo klatka bardziej pracuje. Wtedy można barki ciągnąć w tył. Wtedy bardzo dobrze czuć plecy. I właśnie poprzez gtg mógłbym przyzwyczaić CUN do prawidłowego ruchu, a potem w 10x5 dodawać obciążenie. Po pistoletach i podciąganiu zrobiłbym pompki w staniu na rękach i coś na środek ciała, pewnie flagę smoka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619


...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37245
Widziałem dobra technika
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co doradzacie

Następny temat

Plan treningowy - warunki domowe

WHEY premium