SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor,Czarnuch,Mysli,ZeJestCwany,ZarazGoTuObgadamySPAM

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 141475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Jak technika jest dobra to ciężary powinny rosnąć, nie wiem dlaczego Kitly zalicza spadki.. Może niech przez parę treningów robi inne ćwiczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobijanie, do ost powtórzeń, monotonia, frustracja. W dodatku wszędzie ma przestoje. Wywaliłbym ten plan w pierony już teraz, a nie za 10 trenów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37245
Dobijanie?
Do ost pow: maxów nie robię przecież.
Monotonia: tu się zgodzę ale mi to nie robi jakiegoś większego problemu, nie wiem jak mięśnią.
Frustracja: no, prawie co trening jak coś nie wyjdzie : (

krzych93 to co, jak myślisz abym zaczął tym od Wodyna co wczoraj pisaliśmy? Nie wiem jeszcze kiedy bo też nie chcę tak sobie cyklu przerwać po 4 tygodniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mi się wydaje, że powinieneś. Ja teraz ciągnąłem siady bezskutecznie przez 2 tygodnie i rozstaję się z planem bez żalu. A nowy może być ten od Wodyna raczej (chociaż nie wiem, czy dla początkujących się nadaje), a jak nie, to jakiś dwudniowy podział lub full body, główne ćwiczenia rampa 10, asysty stały ciężar zakres 8-12 3-4 serie i powinno ruszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37245
Zakwasy po treningu góry mam piekielne , biceps, triceps, klatka, plecy, barków nie mam ale to wiem czemu.. przedramiona, prawie wszystko na zakwasach.

FBW jakoś nie za bardzo.. wolał bym split 4x tyg. Trzeba coś innego spróbować. Idę z kumplem na siłkę to dokończymy rozmowe po powrocie.

Co do kg to niby idą w górę ale powoli, na barki chyba 1kg przez 4 tyg, na nogi 5kg na wiosło 11kg bodajże, na łydki też koło 10, negatywy coraz lepiej, bicepsy 1kg, triceps 2kg chyba wszystko w 4tyg, mcnpn 7kg.. nawwet nie wiem czy to dobrze (wszystko z głowy ale kg nie będą się dużo różniły, bo większość pamiętam). Trzeba uwzględnić to, że michę trzymam + kreta + witaminy.

Dobra lecę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37245
Chyba, ze wrzucę fotki po tych 4 tygodniach to stwierdzimy czy coś poszło, co? Odpiszę za jakieś 1-2h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
w 4 tygodnie to mało dołożyłeś, ja przez 4 treningi więcej dołożyłem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie od nowego tygodnia 90 kg będzie we wiośle dyndać, a półtorej miesiąca temu 50 kg mi ciążyło, coś z Twoim planem nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ja muszę się przyłożyć do treningu rdzenia, bo jak dla mnie jest on za słaby.. ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam względnie solidny, ale muszę bary naprostować, bo jak mi sztanga krzywo leży, to jeden prostownik się aktywuje bardziej niż drugi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co doradzacie

Następny temat

Plan treningowy - warunki domowe

WHEY premium