SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor,Czarnuch,Mysli,ZeJestCwany,ZarazGoTuObgadamySPAM

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 141484

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Aha, czyli od 10tego roku życia. To extra, jeśli się spisujesz to świetna sprawa trenować od wczesna Ile wzrostu masz? tylko bez sciemy to tylko forum

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już myślałem, że Niggor zaś chce z dziennikiem wyjechać, a tu nowego kolegę mamy, co za ulga Monster, czujesz się w głębi duszy Murzynem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 658
od 5/6 roku życia miałem styczność z piłką :) mam 1,97m

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 658
murzynem? myślę że trochę

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
No nie, kolejny..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Czarny bracie!



Nutka na wzbudzenie Murzyńskiego nastroju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 658
:) nie lubie tego nagrania ale luz :d

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Moonster jeśli to prawda to perspektywy masz, tylko tego nie spieprzyć spisuj się na treningach, dawaj z siebie wszystko a być może kiedyś zobaczymy Cb na ekranie. / Monster w tym dziale tak się przyjęło, ja z Krzyhem to propaguje więc jeśli grasz w kosza, to jesteś czarnuchem ;d / dołączasz do naszego klanu i już / Krzyh jest nas 3eh

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-11-18 19:47:15

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ja nie gram w kosza
Ale tą nutę pokochasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 658
właśnie z tymi perspektywami to słabo jestem wysoki, technicznie zaj**ioza, ale reszta szkoda gadać

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co doradzacie

Następny temat

Plan treningowy - warunki domowe

WHEY premium