SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W trakcie drugiego cyklu a juz mysli o trzecim

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Tak jak w temacie...

Jestem w trakcie drugiego cyklu, 9 dzien, idzie slicznie. To jest to czego oczekiwalem i mam nadzieje, ze tak bedzie szlo do konca(gdyby nie ten bark ehhh).

Cykl wyglada nastepujaco:
1-8 prop hubei 100 e2d i od 5-6 tygodnia wskoczne na 150 mg
1-4 metka alchemi 3-4-4-3
4-10 winko najprawdopodniej EC 30 mg ed

I tak sobie mysle co by tu zapodac na 3 cyklik

Ogolnie do wakacji w planie mialem oprocz tego jeszcze 2 cykle, ale chyba zrobie jeden(jest to zalezne od tego jak mi pojdzie ten, a idzie jak narazie dobrze)

Wiec wymyslilem sobie cos takiego:
1-10 prop 100 mg e2d od 6 tygodnia 150 mg
1-10 boldenon (tu nie wiem jakie dawki zastosowac)
6-12 winko

i dorzucil bym moze do tego jeszcze clen.

Co do tescia wiem, ze jest enan, ale kurde nie chce dlugich estrow tescia, a czestego klucia sie nie boje ;)

No, mozna by jeszcze metke dorzucic moze na kicka?

Co myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
10 tygodni pod rzad na oralach?? Hmmm, mocno.

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Cykl slaby.

Meta na kick start nie potrzebna przy krotkich estrach, jak masz zamiar brac mete to bierz z efektem .... czyli dluzej niz 4 tygodnie.


Mowisz ze nie lubisz dlugich estrow a undecylenate to najdluzszy powszechnie stosowany. Brales w ogule cos na dlugim mechanizmie?

Qoora , taka moda chyba ostatnio jest

Zmieniony przez - Infamous w dniu 2007-09-19 17:46:09

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Nie, jeszcze nie bralem, ale jakos tak siedzi w mojej glowie strach przed dlugimi estrami ;) Te wlosy na plecach brrrrrrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Hehe, no taka moda, i ja tez jej uleglem:P Tylko ze za Twoja rada zrobilem 2 tyg. przerwy:P Autor takze moglby sie skusic na przerwe pomiedzy oralami, jesli nie zrezygnuje z tej mety:)

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
No widzisz a warto, porost wlosow nie jest ukierunkowany estrem, wiec tym sie nie sugeruj.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Qoora watroba da rade, musi ;)

Infamous - hmmm, moze sie skusze, ale kurde, ta blokada ciagle jest. Poza tym przed wakacjami woalabym raczej zlapac suche miesko a o takiej chyba latwiej na propie niz na prolo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
I tak i nie, przy umiarkowanym dawkowaniu retencja wody bedzie rzaczywiscie mniejsza, przy wiekszych dawkach juz to nie ma znaczenia.

Zawsze mozesz zakonczyc cykl srodkiem ktory nieznacznie aromatyzuje i wyjdzie na to samo, woda zejdzie miesien zostanie taki sam.

Z watroba nie masz racji... czytalem kiedys badania odnosnie zdolnosci regeneracyjnych watroby, naukowcy udowodnili iz za kazdym razem jak odcinali kawalek watroby ona sie regenerowala jak u gekona ogon, w tym sek ze za kazdym razem slabiej i nie kompletnie.

Problemy z watroba nie wyjda po jednym cyklu lecz po jej dlugotrwalym obciazaniu, dokladnie jakl u alkoholika.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Co do wlosow to Wojtas ma racje. Co do tej mody i jej skutecznosci rowniez, hehe:P
Zreszta tutaj wszystko zalezy bardziej od tego, jak reaguja Twoje receptory w skorze niz sam test. Ja na przyklad mam ogromne sklonnosci do porastania (i juz jestem porosniety:P), a na cyklu z meta, enanem i winem nie zauwazylem ani jakiegos nasilenia procesu porostu wlosow, ani przyspieszonego lysienia. Po prostu tak jak bylo, tak jest:) Skoro wiec nie probowales dlugich estrow, to moze skus sie, bo to fajna sprawa:P

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Infamous jeśli meta przy cyklach na krotkich estrach jest nie potrzebna na kicka bo propek szybko sie wkreca to może rozpisac to wtedy tak :
1-7 prop 100 mg e2d
4-8 meta 20 mg ed

i nie jest to kick a efekty powinny byc lepsze niz na samym propie co o tym myslisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Ok, po przemysleniach jednak walnal bym tak:
1-5 metka 20 mg ed
1-10 boldenon - jakie dawki?
1-12 prolo/susta(co lepiej?)
8-14 wino

i do tego z checia bym wrzucil clen.

Lepiej?

Mam jeszcze pytanko. Stalo sie to o co sie balem najbardziej. Baba znowu roz***ala mi cykl. Stres,nerwy, ubytki w diecie spowodowane brakiem aptetytu. Zamiast waga isc do przodu, nawet schudlem :/ Co robic? Ciagnac cykl? Zostalo mi jeszcze prawie dwa tygodnie propa i 6 tygodni wina
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Epistane - wszystko zapiete na ostatni guzik? ;)

Następny temat

AGOVIRIN krotkie pytanie

WHEY premium