SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor,Czarnuch,Mysli,ZeJestCwany,ZarazGoTuObgadamySPAM

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 141496

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Jakwygląda taka objętościówka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robisz po prostu dajmy na to 8x6 repów i dokładasz ciężaru jak zaliczysz trening, po paru tygodniach wracasz do ramp. Może być dobrą odskocznią, bo stymulujesz CUN w inny sposób, ale głowy nie dam uciąć, jak zadziała, bo nie próbowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Na podciaganie myślałem o 3 repsach, na dipy 5 rep. Tyle, że podciąganie tym razem podchwytem. Dobre wyniki mam nachwytem, ale głową nie nad drążek przez co wiekszość czasu bicek był tylko smyrnięty(chciałem wyeliminować pracę bicka). Kiedyś przy gimnastyce w podciaganiu podchwytem bicek urósł, teraz ani drgnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Jutro robie tren, muszę sie zastanowić dokładnie bym potem nie żałował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja do brody bez problemu się podciągnę, ale wyżej, żeby muscle upa zrobić, nie ma bata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Wiesz, ja bez problemy do mostka się pociągnę, ale już w ponad 10 powtórzeniach bicek wysiada. Jak nie unosze głowy ponad drążek, a podciagam się jedynie do oczu, wtedy jest lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli chyba trzeba nad bicem popracować... Albo poczytam, jakie mięśnie odpowiadają za wyższy dociąg, bo szkoda nie wykorzystywać potencjału na muscle upy, mogą być ze mnie ludzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Specjalnie uginanie będę robił. Będę robił te dwa ćwiczenia + inne partie + ćwiczenia izometryczne na siłę. 3x tygodniowo będzie w porządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
japrd tak nogi doeyabne, że chodzić nie mogę spooko MojeImie, ja jednak się do siłki przekonałem szkoda faktycznie kasy na jakieś głupkowate hantelki 2x5... tam full osprzęt, i być może w tym roku bd skakał jak prawdziwy czarnuch :)

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ja znalazłem siłkę za 10 zł, jedno wejście, jedno godzinne ^^ Ale kurcze 120zł + dieta to byłoby sporo kasy. Już wolę w domu coś porobić, a mieć dietę dobrą ;]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co doradzacie

Następny temat

Plan treningowy - warunki domowe

WHEY premium