SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor,Czarnuch,Mysli,ZeJestCwany,ZarazGoTuObgadamySPAM

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 141474

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Sram na to, i przestań pisać jak ciota

Fajnie jakbym miał na siłowni jakiś czajnik przydałby się do swingów na przykład. Ile dałeś, bo turniejówki drogą chodzą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
No ja mam jakieś 90kg :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
sam jesteś ciota

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
20kg - generalnie 240zł...
Bawię się tym już 3 lata, także kolekcję kettli już mam. Rozłożone w czasie - nie jest aż tak drogo.
Na allegro masz różne chińskie wynalazki - może przypasują.
Mi pasują kettle ze sparty. Turniejówkę kupiłem bo taki miałem kaprys, a 20kg chińczyk mi nie pasował do wyciskania..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
k***a co się u mnie działo znów... wychodzę z psem, a blisko mnie przystanek, wysiadło z autobusu jakiś 4 typa w kapturach i wyebali jakiemuś chłopakowi który przez tel rozmawiał... skopali tak, że nie mógł wstać, ja byłem dalej schowany więc luz ale masakra... co to za barachło ;/

Panteon, kettle okazyjnie gdzieś udało Ci się kupić?

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-11-02 22:12:00

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Trzeba było im wklepać.... No, jakaś reakcja wskazana - choćby tel po pogotowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Miałeś psa, wystarczyło poszczuć, uwierz żeby nie zdążyli go skopać. Ale bajkopisarz dobry jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
...przecież taksówkarz zadzwonił bo podjechał, co miałem tamtych gonić żeby sam wp****** dostać? / nie ma co zgrywać internetowego bohatera :) tylko lekko w szoku jestem to napisałem

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Dwóch wziąłby pies, a pozostałym dwóm pewnie dałbyś radę - akurat po jednym na rękę...

(kettle kupiłem uczciwie - żadnych okazji)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Jak bym był z bratem czy coś, to na bank bym się rzucił na skurvoli... psa mam akurat małego więc za dużo by nie zdziałał. Przy okazji również było by uczciwie ale szacun, bo droga sprawa.

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co doradzacie

Następny temat

Plan treningowy - warunki domowe

WHEY premium