SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igor,Czarnuch,Mysli,ZeJestCwany,ZarazGoTuObgadamySPAM

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 141468

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 121 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 594
Igor pakuj następnym razem im nayebiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jak mma to dalibyście rade, panteon - raczej zalezy od człowieka, a nie od życia, też trenuje, więc wiem co mówię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Nie wiem czy byśmy dali, ryzykowne posunięcie tak czy siak. Trzeba teraz tak uważać... bo to przeginka jest już

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 121 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 594
kozaki w 4 ;d szkoda takich ludzi

az mi sie 2 nuty wspomnialy jak to przeczytalem :}

Zmieniony przez - BycFit w dniu 2012-11-02 22:39:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
większa szansa, że to coś upolują, jak zwierzęta

zapodaj nuty

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-11-02 22:41:54

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Problem polega na tym, że oni na 3 już by nie wyskoczyli zapewne. Ha, pamiętam jak spotkałem kumpla pod sklepem w te wakacje, a on przyszedł jeszcze ze swoimi dwoma ziomkami z treningów - oczywiście podchmieleni grubo wszyscy i kozaki od razu, a szły sobie cwaniaki w pięciu czy w czterech, wiecie dresowy styl, rpk, jp, pzu itd. zawsze groźne miny, bujana itp. przeszli sobie spokojnie nawet się nie patrzyli. Takich idiotów pełno w każdym mieście, niestety nic się nie zrobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
lepiej byc zywym frajerem niz martwym kozakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 121 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 594
1 powod wiecej aby ćwiczyć :}
gdybym był sam też bym pewnie w chwili obecnej nie pomógł bo jak narazie za słaby jestem

ale mam kumpli 2 (bracia) ktorych gonilo 5 ludu i jeszcze wj**ane dostali :}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Kumpel mi mówił że widział raz akcje jak jeden czterech napyerdolił, więc wiesz, w życiu różnie bywa. Oczywiście tych czterech to nie fajterzy zapewne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
No to różne przypadki są, i faktycznie mógł nastukać tym 4em. Aż pokusze się o video, tylko muszę poszukać

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co doradzacie

Następny temat

Plan treningowy - warunki domowe

WHEY premium