SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - droga do 800 kg w trójboju

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
HB na LB i 186.5x3x10


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Dzisiaj wyciskanie mocno 139kgx3x10


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Mc 217.5kgx3x10 przy okazji rekord zamkiem i rekord w serii,9s w paskach. Za tydzień pewnie atak na życiówke w sumo która wynosi 220.


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
... i tu niestety sobie przypomniałem ,że nie mogłem dokończyć treningu. Dlatego zaraz drążek podchwytem 10s. I power szrugsy 4s. Tylko musze się zmobilizować :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Odłożenie było idealne-3 sekundy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Dzisiaj wolne tz. Standardowo troszkę zabawy pod sporty walki ale na baaardzo dużym luzie. Były też 2 próby wyciskania wielokrotnego. Teraz czas na lekką kolacje żeby odbudować na jutro glikogenu. 300kg kuskusa i 2 jogurty


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Dzisiejszy trening. Wyciskanie wąsko 10s. Po 3 coś tam jeszcze doszło bi sprawdzałem pp konkurs.
Przysiad przedni juz bez pauzy +10kg czyli 76.5kgx3x10
Wyciskanie kubanskie krążkiem 5kgx7x10
Biceps sztanga prosta 24.5kgx8x4
Spora objętość na barki robi robotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
patrząc na kolację to normalnie dziw mnie bierze, że ludzie narzekają na dietę kulturystyczną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Ale śniadanie jest super

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Generalnie dość słabo się czułem po dzisiejszym treningu ,może kwestia niewyspania i zmęczenia. Potem podróż do domu i na trening kyokushin a tu niespodzianka egzaminy. Jak ktoś zna te klimaty to wie o co chodzi,akurat na godzinę walk się zalapalem. Wiadomo rotrzaskana kostka ,zbity poszczel. Zobaczymy jak to się przełoży na przysiady w poniedziałek ,mam nadzieję ,że do tego czasu będzie ok. Takie przemyślenie ,że po przekroczeniu pewnego poziomu ,również wagi nie da się już tak łatwo łączyć wszystkiego. Generalnie alkohol niemal wyeliminowałem ale czasem np. Dzisiaj na mega zajechanie 1 piwko super sprawa. Zresztą z piwem iv ćwiczeniami sporo historii słyszałem ale ro może kiedyś będzie okazja.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOLD TEST I IRON TADD dlaczego i po co powstały te produkty ?

Następny temat

Test Nr 3 (IRON WINGS)-poprawa wytrzymałości i treningu w terenie

WHEY premium