SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - droga do 800 kg w trójboju

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
W wersji siłowej to jest z praca kolan I zmiana kąta pleców ,gdybym robił częściej pewnie dob zrobienia. Gdyby to miała być stabilna pozycja kontrola napięcia bez ruchu q kolanach i stały kat nie ma szans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Szczypior.trenuje
W wersji siłowej to jest z praca kolan I zmiana kąta pleców ,gdybym robił częściej pewnie dob zrobienia. Gdyby to miała być stabilna pozycja kontrola napięcia bez ruchu q kolanach i stały kat nie ma szans.


Próbowałeś wersji o ławkę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Dla mnie to bez sensu jak nue robie dużo mc. Dużo minusów a plus taki ze odciążony prostownik. Ale zawsze to jakieś urozmaicenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Znacznie można zwiększyć siłę, lepiej rozbudować plecy i wzmocnić przedramię, co wiąże się z lepszym chwytem. Ja doszedłem do 130kg na serie bez pasków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Miałem na myśli,że wszystko to co piszesz lepiej i skuteczniej można zrobić w zwykłej wersji kulturystyczne bez ławki ,która bardziej izoluje a na tym nie do końca mi zależy. Osobnym tematem jest to ,że wiosło traktowalem po macoszemu ale jeśli będę myślał o dużym progresie w wyciskaniu czy rozpoczęciu ataków na jakieś tam rekordy w Mc to musze najszerszy mieć mocny. Co do pasków i przedramion jak najbardziej ro dobre ćwiczenie chociaż chwyt i przedramiona mam dosyć silne no może ostatnio byłem zmuszony trochę dać im odpocząć bo trochę zajechane były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Ostatni lekki trening wyciskania w sobotę i dzisiaj miałem się bawić z Michałem Tyborą w Łodzi. Plan był zacny P 290 Jak pójdzie to 300. W 190,195 i mc 310 315. Kolano niestety nadal źle choć wczoraj pp południu poczułem lekka poprawę. Niestety choroba w rodzinie spowodowało,że "mój jest ten kawałek podłogi" w szpitalu. I opiekuje się potomkiem. Praktycznie nie mam czasu ani siły na trening. Coś lekkiego by się przydało na podtrzymanie. Praktycznie ta sytuacja kończy temat choć jeszcze tli się nadzieje na atak po prawie 2 tyg. Bez treningu za tydzień ale co z tego wyjdzie i czy wogole będzie możliwość nie wiem .czasem tak bywa, szkoda ake są sprawy ważniejsze. Niemniej na 790-800 jestem gotów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Tak sobie myślę że w historię tego wycisku nikt nie uwierzy wiec bez zbędnych opowiadań. Pb w wyciskaniu. Jak na trójboiste już nieźle

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ładnie wymęczone, ponad 200kg na klatę, szacun. Tytuł twojego dziennika powinien nazywać się "droga do ponad 800kg w trójboju".
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5938 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345976
o q... zacny ciężar i piękna walka
wielkie graty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siła aż miło popatrzeć, ale historię też chętnie bym przeczytał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOLD TEST I IRON TADD dlaczego i po co powstały te produkty ?

Następny temat

Test Nr 3 (IRON WINGS)-poprawa wytrzymałości i treningu w terenie

WHEY premium