SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - droga do 800 kg w trójboju

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Pewnie moje przepisy kulinarne Cię zaciekawiłý :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Jednak baaardzo słaby i obolały. Widać to było w wyciskaniu ,musze odpocząć . Podobnie w Mc ale lecimy

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Choooopie, mosz para
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Podsumowanie treningu:już na rozgrzewce czułem ból w ĺokciach i brak siły ewidentny. Potem próby na 140 ok ,160 ok ,172.5 ciut brakło ,tęże trochę odpuściłem i 145x3x10 ale dłuższe przerwy oo 3 min,potem długa przerwa i mc sumo . Tutaj też nie czułem się ok po niedzielnej próbie 230x3x20 i przerwy 3-4 min,będę skracal najwyżej za tydzień. Ładnie domykane tyłkiem to na plus. Znowu niepewnie czułem core konkretnie dół brzuch po prawej ,nie mam pomysłu co z tym robić i tak już brzuch bardzo ciężko pracuje. Następnie znowu bardo długa przerwa i podciąganie podchwytem 7sx2 i 3x3 na koniec power szrugsy 80x10x4. Takie szybkie wnioski przerwa to raz a dwa po maskach następne maksy po 4 dniach to za szybko


Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-12-21 20:49:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
Szczypior.trenuje
Znowu niepewnie czułem core konkretnie dół brzuch po prawej ,nie mam pomysłu co z tym robić i tak już brzuch bardzo ciężko pracuje. Takie szybkie wnioski przerwa to raz a dwa po maskach następne maksy po 4 dniach to za szybko



Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-12-21 20:49:41


Zdecydowanie za szybko. Trzeba było odpoczac, pojeść serniczka na swieta i dopiero
A z brzuchem to niech Cie dobry fizjo zdiagnozuje. Albo spróbuj sobie ruchów unilateralnych i wyjdą słabe strony.
1

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131038
A dlaczego MC bez pasa?
Ból dołu brzucha po prawej - może wątroba? A może początek przepukliny?
(A może wyrostem - zapomniałem po której jest stronie ? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
ojan
A dlaczego MC bez pasa?
Ból dołu brzucha po prawej - może wątroba? A może początek przepukliny?
(A może wyrostem - zapomniałem po której jest stronie ? )


ja bym zaczęła jednak od przepony i jej rozmasowania a potem szukała głębiej
1

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131038
kasiakitka
ojan
A dlaczego MC bez pasa?
Ból dołu brzucha po prawej - może wątroba? A może początek przepukliny?
(A może wyrostem - zapomniałem po której jest stronie ? )
ja bym zaczęła jednak od przepony i jej rozmasowania a potem szukała głębiej
A ja od razu szukam głębiej
Trafiła mi się literówka - miał być wyrostek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Bez pasa lepiej ,bardziej pracują mięśnie stabiliżyjące co da efekt później i z pasem powinny być sporo lepsze wyniki siłowe. Ból zy raczej takie dziwne uczucie pojawia się w x serii. Wrażenie takie choć nie mam porównania jakby miały flaki wyskoczyć ,przepuklina. Nic nie wyczuwam raczej ale to tylko gdybanie mięśnie są przemęczenie ,ostatnio praca na mega objętości teraz tez sporo i nadal bez pasa . Może po prostu za dużo dla nich i puszczają . Przez to ze jak wpisałem wpadł dodatkowy trening a ja startuje w tym konkursie mam niezliczone wyciskanie z pauza. Oczywiście zrobię teraz od siadów i mc ponad tydzień przerwy. A klatka pójdą maksy chociaż bez przesady bo nie jestem na nie gotowy za kilka dni. Serniczka nie będzie ale spoko będzie makowiec kilka kg. Po nowym roku ostro dalej z treningiem. Jednak teraz w przysiadzie bez pasa i mc sumo każdy trening jest rekordowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131038
Cho, cho! - kilka kg makowca!?
Widać, że duży może więcej!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOLD TEST I IRON TADD dlaczego i po co powstały te produkty ?

Następny temat

Test Nr 3 (IRON WINGS)-poprawa wytrzymałości i treningu w terenie

WHEY premium