SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - droga do 800 kg w trójboju

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Sumo z podstawek to taka sama opcja jak rack pull- wzmocnic plecy i wylaczyc nogi z pracy?

Ciezar przeogromny, ja dzis przy 127,5kg prawie zeszedlem- to nawet nie polowa Twojego ciezaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
U mnie podstawki w celu przyjęcia dobrej/lepszej pozycji i luzowania bioder co by powoli schodzić z wysokością. Cieżar z podstawek to nie to samo co z ziemi ale tutaj było razem 16 serii w tym 10 roboczych to z drugiej strony tez trochę inaczej.myślę ,że jak się otworze to będzie jeszcze więcej szło z ziemi +300. Raczej oderwanie powinno być względnie ok może nic specjalnego tam nie robie ale nie robie t&g to zawsze ciut pomaga
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Sam myslalem nad sumo, ale jakos tak do klasyka sie przyzwyczailem...

Moze sumo jesli zdecydowalbym sie bardziej w trojboj isc, chociaz majac wybor wolabym dwuboj, jakos te wszelkie rwania i podrzuty bardziej mnie kreca.

Poki co robie progres ogolny, pozniej sie zobaczy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Klasyk to prawdziwie męskie ćwiczenie sumo to tak średnio ale postanowiłem chwile porobić. PC super sprawa ale nie mylić z CF z którego jest beka bo robi się rzeczy których się najczęściej nie potrafi. Podrzut czyvrwanie to bardzo techniczne ćwiczenie. Tylko lata nauki i dobry trener ,inaczej bezsens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Szczypior.trenuje
Klasyk to prawdziwie męskie ćwiczenie sumo to tak średnio ale postanowiłem chwile porobić.


Tu mógłbym polemizować.
Jak ktoś ma naprawdę duże cojones, to nie ma bata żeby do klasyka stanął
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Dobra dzisiaj krótko u fizjo, niewiele pomogło ale zawsze coś. Rozgrzewka i potem wyciskanie wąsko 22x10 61.5x6 101.5x4 i 121.5x2x10 czyli spory przeskok z 117 ale skoro ciężko progresowac w głównym wyciskaniu to dokładam szybciej tutaj. Nadal wszystko boli ale skoro robie to jest ok.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131038
A co Ci robi ten fizjo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Nie jestem wielkim fanem mobilizacji ale za namową pracowałem nad otwarciem bioder potem przysiad przód 22x6 61.5x4 101.5x3 116.5x2x10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Potem kubańskie 9.5x7x10 i biceps 22x15 i 37x8x4 i to juz trochę było za dużo. Co do fizjo to generalnie same jakieś bolesne zabawy typu szczypanie, kręcenie skóry,wciskanie palców w okolice łokci i klatki. Trochę ćwiczeń owinięty gumą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Trening zrobiony ,standardowo trochę probkemow ale nie ma siły się na razie rozpisywać. Przed siadami sporo mobilizacji. Serię rozgrzewkowe podobnie jak ostatnio wiec nie pisze bo nie chce mi się zeszytu szukać. OHP PB w serii 95x2x10, przysiad LB nadal bez pasa a właściwie znowu bez pasa. Uciete serię robocze i o dziwo wbrew opiniom pewnych osób jednak mogę progresowac +10kg czyli 240x2x5 w 27 minut ,powell rise 12.5kgx7c10 i biceps młotkowo znowu 22.5x7x4 ale ciut lepiej ,przedramienia 5 serii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOLD TEST I IRON TADD dlaczego i po co powstały te produkty ?

Następny temat

Test Nr 3 (IRON WINGS)-poprawa wytrzymałości i treningu w terenie

WHEY premium