SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - droga do 800 kg w trójboju

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Wybacz, faktycznie jak czasami czytam swoje wpisy na komputerze to podziwiam,że ktoś coś zrozumiał. Chodzi o to,że rezygnacja ze sw całkowicie niekoniecznie się musi przełożyć na mniej kontuzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ryzyko obniży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
No tak, wsumie masz rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Nie mam pojęcia jak jutro pojadę na przeciaganie liny a w pon. Siady na 270. Wejście po schodach to ból i wysiłek. Kto mnie zna ten wie,że raczej nie odpuszczam ale o 5 mnie naszło na wyjazd do szpitala, jak mi się udało wstać tonjuz jako tako. Ale boli, kłujący ból pry zginanie i nawet przy minimalnej rotacji. Lina to zabawa ale siady juz problem. Dodalem coś ala altacet i zauważyłem ze nieco stabilnej jest w bandażu. Może bandaż na to neopreny i siady z obciąźenie więksi prawego kolana do tego większą rotacja na zewnątrz. Hmm musze coś wykombinować :/ tylko co?


Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2018-03-03 12:29:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311189
Może te siady przesunąć o tydzień? Świat się nie zawali, a jak coś teraz się zj**ie mocniej, to można dłuuugo pauzować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Można i tak chociaż ha mam tyle problemów,że musiałbym niemal wcale nue ćwiczyć. Myślę ,że ból będzie dobrym wyznacznikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Długo się wahałem szukałem informacji inpistanowilem jednak zaryzykować. Brak dynamiki ,wol e ruchy ,szybko zszedłem na 1 dopiero w ostatniej serii planowane 3. Brak mobilizacji żeby oszczędzać kolano. W 1 powt. Brak mobilizacji ,śliski podest i zwyczajnie strach spowodował że siad był płytki, dwa pozostałe na styk ale zostało odrobinę mocy. Mam nadzieje że za tydzień będę gotów na mocne siady. Tutaj dodatkowo pchalem głównie prawą nogą co dodatkowo osłabiało no ale ok ostatecznie 270x3 z zapasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Potem ohp i na koniec 115kg udało się x2 co jest Pb i Pb w serii ale wsumie nic więcej już nie robie wiec spróbowałem jeszcze dodatkową serię. Walka była zacna i 115x3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432


1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOLD TEST I IRON TADD dlaczego i po co powstały te produkty ?

Następny temat

Test Nr 3 (IRON WINGS)-poprawa wytrzymałości i treningu w terenie

WHEY premium