SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - droga do 800 kg w trójboju

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Dzisiaj bez treningu bo zawody były w sobotę total na ten moment mc201.5 +p174+170=545.5 i kończę 5 ,czas na 3 i powoli będą ciężary
Żeby się nie nudziło Masti zaproponował zabawę pompkami, niestety dzisiaj mnie odrobinę przerosło ale ale walczyłem dzielnie. 77 analizując film z Czech to chyba dobry standard. Mięsień musi się przyzwyczaić do takiej pracy, cudów nie będzie ale kiedyś robiłem pompeczki nawet mam jeden start w wyciskaniu wielokrotnym wiec może na taki poziom wystarczy


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728717
Ładnie poszło na początek-zostało 10 dni na poprawę na 100 sztuk i zdobycie koszulki-powinno się udać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Dam rade , chyba, juź blisko


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728717
Teraz widzę ,że ten pierwszy film to była Fałszywa Flaga :)


Zawziętość i determinacja jest ,więc spokojnie to zrobisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
odrobiłem zadanie, przejrzałem filmiki na YT i w sumie teraz to nie wiem co mnie podkusiło żeby się dziś odezwać
a już tak długo wytrzymałem
obiecuję, że więcej nie będę
faktycznie jak masz zrobić konkretny wynik to walka z wagą nie ma sensu,
natomiast zdjęcie z plaży przemawia do mnie bardziej, jest na nim, jak to mawia fans, aura siły
tyle że aura nie pociśnie i kółko się zamyka

powodzenia z tym 800 bo wyzwanie mega ambitne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12135 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131040
Charakteru nie można Ci odmówić!
Dałeś radę!
(Trochę z odbicia ale jednak jest!)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728717
Boli klata po tych 4 próbach?
Wrzucaj do konkursowego tematu-koszulka XXL będzie musiała być :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Trochę klatkę i tricepsa czuć ale bez tragedii , bo miałem luz po zawodach , dlatego chciałem jsk najszybciej sprawę załatwić. Jutro już normalny trening wiec byłby problem . Filmik wrzucony di tematu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Środowy trening jak wcześniej tylko z 5 wskakuje na 3. Przerwa w treningu od zawodów w wyciskaniu w sobotę. Powinna być mega moc a jest mega słabo, juź na rozgrzewce czułem ,źe coś nie tak. Na ta chwile zrobione martwe ciągi. 207.5kgx3x10 ( rekord w serii,zbliża się max na 1 powtórzenie który obecnie wynosi 220kg),lecim dalej z treningiem


2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOLD TEST I IRON TADD dlaczego i po co powstały te produkty ?

Następny temat

Test Nr 3 (IRON WINGS)-poprawa wytrzymałości i treningu w terenie

WHEY premium