Rosyjska mistrzyni trójboju siłowego Anna Turaeva (42 l.) zajmowała pierwsze miejsce praktycznie na każdych zawodach, w których brała udział. Udowodniła, że ​​jest jedną z najlepszych kobiet na świecie, które wyciskają na ławce płaskiej. Ostatnio spotkała ją niemiła sytuacja. Zanim pozwolono jej wejść na pokład samolotu z Sankt Petersburga do Krasnodaru w Rosji, została poproszona o udowodnienie tego... jakiej jest płci.

Według posta na jej Instagramie, wchodząc na pokład pracownicy linii lotniczej Utair narobili zamętu, ponieważ nie wierzyli w to, że płeć podana w jej paszporcie jest zgodna z prawdą. Pracownicy linii lotniczych byli przekonani, że mają do czynienia z mężczyzną i zmusili Annę do udowodnienia tego, że ​​jest kobietą.

„To było upokarzające. Upominano mnie jak dziecko i to przy ludziach stojących w kolejce. Zadawano mi intymne pytania. Obsługa była zainteresowana moją orientacją i tym, co robię w łóżku”- wspominała.

Po nagłośnieniu w mediach przez Annę całej tej przykrej sytuacji, linie lotnicze Utair szybko wydały oświadczenie, że jest im przykro.

„Przepraszamy za negatywne emocje, których Pani doświadczyła. Takie zachowanie naszego personelu jest niedopuszczalne. Sprawdzimy kto pracował podczas tego lotu i wyjaśnimy sytuację.”

Z pewnością była to niezręczna sytuacja dla obu stron. Nie usprawiedliwia to jednak sposobu, w jaki linia lotnicza potraktowała mistrzynię trójboju siłowego.

Komentarze (17)
rarytas1

Laska :)

1
alex79

No nic dziwnego....raczej kazdy by chyba odrazu nie dostrzegl w niej "Kobiety"
sama tez nie powinna sie dziwic takim sytuacja co do swojej osoby.
lustro przeciez ma w domu wie jak wyglada itp.

12
alex79

Zreszta czy wogole mozna nazwac ja/jego Kobieta

3
lordknaga

i czego tu sie dziwic, przeciez ona wyglada jak 100% chlop.

7
Tomas_h11

Wygląda jak mój sąsiad Tadziu.

5
Szczypior.trenuje

Typowa kobieta wyciskająca 180raw

2
Possible

Nie ma się co dziwić. Ona jest pewnie z tego dumna, tym że wzbudza kontrowersje, to jej sposób na zyxue. W dzisiejszych czasach nic nie jest pewne...
. Jedno mnie zastanawia, takich kobiet wyglądających jak 100 procentowi mężczyźni jednak jest mniej, niż gości wyglądających jak kobiety. Tak sadze. Jednak jeszcze nigdy nie słyszałem aby ktoś ich sprawdzał podczas podobnych kontroli jak opisana wyżej.

0
pingvin83

Musiała pokazać siusola?

1
ojan

Też mnie ciekawi co było koronnym dowodem rozstrzygającym kwestię płci. :)

2
Muad"Dib

Jeeezuuu, wygląda jak facet, robi się na chłopa, chce być mężczyzną, ale nie pozwoli sobie by....kwestionowano jej płeć. Yhym.

4
lordknaga

ja dalej nie ogarniam(ostatnie foto np.) ta kobieta, wyglada jak facet i do tego lysieje jak facet co widac po wygolonych wlosach i zakolach? zaraz sie okaze, ze to jest to samo, co bylo z ta biegaczka z afryki(chyba semyena - nie pamietam jak sie nazywala) co miala niby wagine i susiaka jednoczescie i tez wygaldala jak chlop. ale zeby 'laska' lysiala identyko jak chlop, zbudowana jak chlop i psyk jak chlop do tego wyglada z japony tak, jak by chlala ostro dzien wczesniej, cala popuchnieta, no ale nie zadowolona, bo nie uwierzyli ze to kobieta, ale kto by uwierzyl :D ?

4
Anonim

Ostra bomba musi iść jap******e bardziej męska niż nie jeden facet oO

1
lordknaga

piersi tez jak facet :-D

0
pingvin83

Pamiętam aferę lekkoatletyczne chyba chodziło o reprezentantkę NRD. Podstawą aby sprawdzić płeć jest poziom hormonów. Tylko jak nie jest na bombie to tak naprawdę tego nie udowodnisz poziomem hormonów?!?!

1
jurek

Z Czarnobyla ona jest.

0
lodzianin1

Chyba nie byla zdziwiona

0
ZS84

Mogła chociaż usta pomalować :)

0