SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - droga do 800 kg w trójboju

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Po mc, trochę jednak powera brakuje na razie nie mam siły na ocenę,zrobione 201 5x5 10s. Z tym,ze ostatnie serie przerwy na granicy 3m i w 10 s. 4-5 powt. Bez zamknięcia, wolałem zrobić ale nie walczyłem o Domkniecia bo by to psulo założenia planu. Teraz przerwa i przysiad przód na 55kg potem wyciskanie dynamiczne ,tutaj ze względu na sobotę pewnie tylko rozgrzewka i 1-2 serię. Do przemyślenia w trakcie treningu co z resztą . Podsumowując między ćwiczeniami baaaardzo długie przerwy. Akcesoria źolnierskie ,drążek i przedramienia dzisiaj odpuściłem na rzecz regeneracji przed sobotą. Trening i tak wyszedł 3h , generalnie diagnoza na dzisiaj to chyba jakiś wirus bo więcej osób w rodzinie się średnio czuje. Po sobocie można by zrobić jakieś zabiegi iv dalej ciągnąć giga objętość I duże powt. Ale prawdopodobnie utrzymam intensywność w kontekście przerw , natomiast objętość utnę o 40 proc. Wejde najpewniej na 3 powt, pozwoli to trochę odpocząć i dalej dość lekko progresowac przez kilka tygodni. Może też jakiś atak sensownie szy za tydzień w zercherze


Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-11-15 19:45:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Ok czwartek wiec zabawa z zercherem, trochę zajechany jestem ale....100 x5 i obiecane 190




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Szczypior.trenuje
Dobra lecim,bo się łapie źe wole na telefonie pisać niź na siłownię się szykowac :p


Też się czasem na tym łapię, że chętniej bym poczytał innych treningi na forum albo poopisywał swoje niż się zebrał i zszedł do piwnicy na trening Ale za to dzisiaj w czasie biegu, 2 minuty do planowanego końca już nie miałem siły i chciałem zatrzymać bieżnię. Ale sobie pomyślałem, że będzie problem z zapisywaniem nierównych odcinków biegowych i już łatwiej będzie dobiec te 2 minuty niż później kombinoiwać żeby to czytelnie zapisać


Co do Twoich treningów to podziwiam. Objętość niesamowita. Ja jakbym miał siedzieć 3 godziny to bym się zmęczył. Generalnie ja po godzinie już za bardzo uciekam myślami i trening przestaje mi sprawiać przyjemność.

Zdrowia życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Tak zdrowie najważniejsze gdyby nien ono można by gdybać....długa historia ale nie umartwiam sie robie z tym co moge bajlepiej jak potrafie a treningi niestety czasem nawet pod 4 h podchodzą co mi podczas treningu średnia frajdę sprawia. Natomiast po jest fajna satysfakcja jeśli robota wykonana. Teraz odpoczynek, przemyśle con jutro ale pewnie już pełen luz i w sobotę wyciskam. Trochę tak średnio się czuje bo ja wyciskacz słaby , do tego bez formy bo dopiero na pierwszej obierosci jestem, na zawody przyjadą goście robiący po 270 kg i więcej wiec tylko jako tło ale mam nadzieje ,ze będzie fajna atmosfera , pogada się z kimś mądrym coś nauczy i dalej hej przygo do 200 na lato. I 800 w TS
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
to ile Ci tygodniowo wychodzi godzin treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Sama siłownia zależy od tygodnia ale ok 8-10 h do tego inne aktywności ale to jyz bez znaczenia z tematem dziennika


Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-11-16 22:56:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
a mógłbyś napisać co nieco o tym jak trenowałeś do półmaratonu? jakie tempo, ile razy w tygodniu etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Dokładnie nie pamiętam ,ale sporo rozmawiałem wtedy ze znajomymi biegaczami ,czytałem źeby to miało sens. Duży wpływ na trening wywarły jakieś badania gdzie wyczytałem że jest ogromna różnica w efektach w treningu 2 a 3 razy. Na początku wiadomo jakieś lekkie truchty a potem dokładaLem. Ostatecznie to chyba wyglądało mniej więcej tak,ze raz miałem "szybkie bieganie" np 15 min rozgrzewki biegowej i potem szybki bieg zaczynałem od kilku minut aż na końcu przygotowań biegałem pewnie ok 30 minut , drugi trening podobnie ale robiłem intetwaly różne wersje np 100m na 200 czy tam 30 sekind na 2 minuty ale teraz dokładnie nie pamięta. 3. Trening rozgrzewka i wybieganie na niskim tętnie tu też dokladalem czas chyba maks biegle 2 może 2.5 godziny. Taki trik który u mnie zrobił duźą różnice i widziałem to w przygotowaniach do biegu na 10km poprawiłem się tam o kilkanaście minut chyba to były spacery. Do pracy miałem ok 3km no to chodziłem tak dodatkowo kila razy w tygodniu. To chyba tyle,wiadomo,że na wybieganie jiż z jakimś jedzeniem i piciem chodziłem. Po treningu jakieś rozciąganie czasem czekolada wjechała czy coś podobnego i tyle.


Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-11-17 09:11:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Trochę nie w temacie ale taka ciekawostka. Lipiec 2015, 2 miesiące później powróciłem do treningów. Waga 88kg , trochę wcześniej zaczolem chodzić sam bez pomocy po wypadku a tutaj już robiłem półsiad bez obciążenia. Pierwszy pełny przysiad musiałbym sprawdzić ale chyba w październiku lub listopadzie zrobiłem i nawet 40kg poszło :)





Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-11-17 09:25:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Gratuluję samozaparcia
Ile masz właściwie lat?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOLD TEST I IRON TADD dlaczego i po co powstały te produkty ?

Następny temat

Test Nr 3 (IRON WINGS)-poprawa wytrzymałości i treningu w terenie

WHEY premium