SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega Redukcja do oceny - 23 kg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4 miesiace intensywnych cwiczen , aeroby na czczo , split , zmiana nawykow zywieniowych , teraz powoli bardzo powoli z dnia na dzien masowanie ale czysciutkie miecho .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 439 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79371
Juz wprowadzilem , rano mieszanka wlasnej roboty ( platki owsiane , ryzowe , jeczmienne itd ) to wszystko leci do placka i okolo po 50 g brazowego ryzu

Anty / Anty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Trudno ocenić , zrób więcej zdjęci ,podaj wagę wymiary , wypnij brzuch , bo nie sądze że zdjęcie robione na wydechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30393 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728804
Ale postepy sa ogromne,choć wg mnie troche za szybko,za radykalnie-mozna było to zrobic mniejszym kosztem(zdrowia) w 6-7 miesiecy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J.w. ale BRAWO !

Teraz cos o wiele trudniejszego przed Toba: nie zmarnowac wlozonej pracy w siebie ... trzymam kciuki !

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
postępy faktycznie duże, ja też uważam że trochę za szybko to poszło, tym bardziej że na wejściu nie byłeś aż tak mocno "przytłuszczony" jak inni którzy robili/robią redukcję

rozpisz w skrócie jak wyglądała Twoja miska, siłownia, aeroby czy stosowałeś jakieś spalacze

tak jak pisze Skrzydło - zrób fotę w takiej samej pozycji jak ta z lewej bez napinania itp, będzie wtedy można elegancko porównać
(popatrz na foty z mojego dziennika link - 4 post)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131145
Wydaje mi się, że te zdjęcia dzieli 20 lat!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Janie - bo skuteczna redukcja jest równa powrotowi do przeszłości

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131145
Mi to wygląda na
powrót do
przyszłości!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdjecia dzieli 20 lat hehehe dobre , no ale coz najwazniejsza MOTYWACJA , wieczorem bede mial wiecej czasu zarzuce ankiete i rozpiske jedzenia ( wlasciwie nie bylo rzadnej ani kompletnie zadnego liczenia kalorii i to jest najlepsze jadlem , zona gotowala i chudlem REWELACJA ) Pozdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Może to kwestia samego ujęcia, ale na pierwszych fotach wyglądasz dużo starzej. Jednak zmiana sylwetki jest powalajaca.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131145
Po zdjęciach pleców też jestem "powalony"!
Gdzie się podział ten nadmiar skóry ze zdjęcia z lewej strony?
Zniknął w cieniu?
Nadajesz się do reklamy środków odchudzających!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań odnośnie redukcji

Następny temat

Anconeus-zapomniany mięsień przedramienia

WHEY premium