SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny - redukcja

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1567

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

37

Płeć

M

Waga

103

Wzrost

188

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok. 26%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca 9-17, trening 19-21, sen od 23-24

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3 x trening siłowy, 2 x CrossFit

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Obecnie wg. załączników

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

Trec Whey 100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1170
Cześć,

Chciałbym abyście ocenili, czy idę dobrym tropem.
Jeżeli nie to krytyka mile widziana.
Po wyliczeniach wyszło mi :

BMR - 2027
EPOC - 426
TEA - 267
AERO - 69
TEF - 250
NEAT - 400

SUMA : 3012 kcal

Trening silowy : 3 x tydzień (60min FBW + 60 min AERO)
CrossFit : 2 x tydzień (60 min)

Treningi wypadają pomiędzy 5 a 6 posiłkiem









Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Generalnie OK, choć zamiast tuńczyka z puszki dałbym 2 - 3 razy w tyg świeżą rybę morską. Moim zdaniem nie ma też potrzeby rozkładania menu aż na 6 posiłków. Odżywka białkowa również wydaje się być wciśniętą trochę na siłę. Co do ilości kcal - przekonasz sięw praktyce czy jest odpowiednia. Biuorąc pod uwage bf - wydaje się być spora, ale biorąc pod uwagę zestaw treningowy (siłowy + CF) nie zaniżał był jej póki co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1170
No to mnie uspokoiłeś :) Tego Wheya traktuję trochę jak deser na koniec dnia :) A co do ilości posiłków to muszę je podzielić na taką ilość, bo do momentu opracowania diety nie jadłem objętościowo tak dużych posiłków i nie wcisnę w siebie więcej. Mam w pracy warunki więc nie ma problemu z przechowywaniem pudełek.
Tuńczyka jem naprzemiennie ze świeżą, wędzoną, bądź mrożoną rybą.

Zmieniony przez - Benito w dniu 2013-02-20 13:17:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Tuńczyka proponuję nie częsciej niż raz w tygodniu. Jesli jedzenie musisz w siebie wpyachąc, to zmniejsz jego ilość. To nie o to chodzi by jeśc możliwe jak najwięcej. Masz pewną nadwyżkę tłuszczu, więc jest zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1170
No przy takim rozkładzie posiłków właśnie nie muszę w siebie wpychać, jest optymalnie. Ryby staram się mieszać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
OK, toi zacznij z tego pułapu i monituj efekty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czterdziestolatka

Następny temat

encepence- w 20 tygodni do estetycznej sylwetki

WHEY premium