SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do oceny dieta redukcja

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
Witam. To moja pierwsza dieta, którą ułożyłem. Proszę o ocenę i wszelkiego rodzaju uwagi. Dieta ma być typu low carb.
CEL - redukcja do 80kg.
WAGA - 93 KG.
WZROST - 176 cm.
WIEK - 40
Ćwiczę: 2 x w tygodniu trening siłowy
3 x w tygodniu kompleksy sztangowe
TYP BUDOWY - endomorfik
Dzienna aktywność fizyczna - MAŁA

Zapotrzebowanie obliczone za pomocą kalkulatora
KALORIE [kcal] 2016 po ujęciu 300kcal na redukcję
BIAŁKO [g] 195,3
TŁUSZCZE [g] 120,9
WEGLOWODANY[g] 37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
I gdzie jest ta dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta dobra jest :)

trening siłowy 2 x w tyg też niezły


ale najlepszy jest kompleks sztangowy


jeżeli to początki treningu to żle to widzę

-widzę ciemność!!!

Zmieniony przez - chungi w dniu 2013-03-20 21:51:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
zinstytucjolizowany
Witam. To moja pierwsza dieta, którą ułożyłem. Proszę o ocenę i wszelkiego rodzaju uwagi. Dieta ma być typu low carb.
CEL - redukcja do 80kg.
WAGA - 93 KG.
WZROST - 176 cm.
WIEK - 40
Ćwiczę: 2 x w tygodniu trening siłowy
3 x w tygodniu kompleksy sztangowe
TYP BUDOWY - endomorfik
Dzienna aktywność fizyczna - MAŁA

Zapotrzebowanie obliczone za pomocą kalkulatora
KALORIE [kcal] 2016 po ujęciu 300kcal na redukcję
BIAŁKO [g] 195,3
TŁUSZCZE [g] 120,9
WEGLOWODANY[g] 37



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
proporcje BTW mi się podobają,tylko jedna sprawa o której kładziesz się spać ?, czy nie będziesz głodny ? bo 5 posiłek dość wcześnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
Ze spaniem jest właśnie problem o który też miałem zapytać. Pracuję w systemie zmianowym 12-o godzinnym i tak:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
;... opsss... niepotrzebnie wcisnąłem enter. Wracając do tematu np.w PONIEDZIAŁEK pracuję od 7:00 do 19:00 WTOREK od 19:00 do 7:00 SRODA CZWARTEK wolne PIĄTEK znowu 7:00 do 19:00 SOBOTA noc 19:00 do 7:00 itd. cały miesiąc. Czyli system 12/12 12/24. Jak w takim systemie utrzymać dietę ? jeść w nocy jak by to był dzień czy nie jeść nic ?

Zmieniony przez - zinstytucjolizowany w dniu 2013-03-21 11:13:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Też pracuję na zmiany,ale w ośmiogodzinnym z tym ze z dojazdami wychodzi podobnie, z jedzeniem problem rozwiązuję tak ostatni posiłek jem bezpośrednio przed snem jakiś serek wiejski lub jogurt naturalny bez smakowy.Co do nocek jeżeli jesteś cały czas na nogach to musisz jeść tak jak w dzień.Co do makreli jeżeli nie będziesz kładł się zaraz do łóżka to o 19:30 może być,bo z nią jest taki problem że mimo umycia zębów wydala się zapach z żołądka :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-03-21 11:21:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
jeżeli nie czujesz głodu przy takich odstępach czasowych to możesz zostawić tak jak jest

nawet dość dobrze rozłożyłeś posiłki w czasie

wg mnie trochę dużo białka
mało kcal - nie wiem czy zbyt nie obciąłeś bilansu

taka dieta na niskich węglach może źle wpływać na samopoczucie, ale to zobaczysz u siebie, ja próbowałem kiedyś wchodzić na taką dietę i sobie odpuściłem właśnie z tego powodu

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja przy 87 kg w dzień bez treningu mam 2000-2100kcal (~180b/90t/220w), w treningowy 2350-2450kcal. I jest to absolutne minimum dla organizmu (a wiele komentarzy jest, że za mało wciągam).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
Będę wdzięczny jeśli pomożecie mi uporządkować trochę informacji na temat diety redukcyjnej tłuszcz low carb. Tak więc:
- w diecie redukcyjnej od zapotrzebowania dziennego należy odjąć część kcal. Ja w swojej ująłem 300.
- węglowodany max. do 200 g na dobę
- pierwszy posiłek z dużą ilością węglowodanów
- w posiłkach przed i po ćwiczeniach białko i węglowodany
- bezpośrednio po treningu banan (może jakiś inny owoc można?)
- na kolację tłuszcze unikać węglowodanów
- czy można do diety włączyć chude mięso wieprzowe
Wszystkie potrawy przyrządzam w parowarze.
Pytam ponieważ czytam od tygodni na forach i dostaję już mętlika w głowie od informacji. Chciałby sobie to wszystko poukładać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lato według - voldi99

Następny temat

Finały I Ogól.Wiossennych Mistrz SFD w Muscle Up 2013

WHEY premium