SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - droga do 800 kg w trójboju

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Dzisiaj trening na prawdziwej siłowni więc i ciężary trochę na plus ot po prostu łatwiej to idzie na ichniejszym gryfie i hantlami, ja zawsze troszku ujmuje. Tez inna jest praca np. Gryfu. Wyciskanie wąsko robiłem vo i tak dużo na 102.5kg ale od 7s. Zmieniłem na 110 potem jeszcze próba bardzo wąsko na 130 weszło . Tydzień temu udało się 119 ale 121 juz mnie zgniotło wiec ok. Potem siady przód ,dzisiaj już 85kg dość szybko dokładam. Następnie wyciskanie kubanskie zamiast krążka 5kg były hantle 6kg. A na koniec biceps na sztandze 27.5kgx8x3

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczypior, jak Ty to robisz że się tak szybko regenerujesz? Klata jeszcze rozumiem, sam mogę trachać choćby co dzień. Ale po siadach to mnie prawie tydzień trzyma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Teraz siady tyłka 2x tydzien a nie 4 i objętość 40 proc. mniejsza wiec to celowym zajechaniu teraz jest relaks
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Ostatnio w niedziele wpadł mu dodatkowy trening ale towarzystwo zacne to trzeba było. Mi. Znany w niektórych kręgach Tucznik i Tomasz Zakrzewski -kulturysta ale wcześniej trójboista wycisk mi. 250 RAW. Trochę się spieszył wiec szybko klatka niby pod konkurs ale jednak kolega ciut szybko liczył wiec lipa jednak tak jak już pisałem. Sztanga zgaszona do 0 wiec praktycznie dużej różnicy nie powinno być. 160 weszło ładnie. 180 teź całkiem ok ,niestety puścił wraps i skurcz w 2głowę chwycił. Mimo wszystko biorąc pod uwagę ,ze dodatkowy trening z marszu ,długość pauzy i planowany szczyt na czerwiec to jestem bardzo zadowolony. Następnie przyszedł czas na mc sumo w środę poszła życiówka na 225 tutaj robiłem tylko 1 na luzie wiec poszedłem mocniej 270 na zawodach by nie przeszło bo ciut chyt słabł ale zamek i na gładkiej sztandze jakieś do cf . Generalnie praca wykonana i siły nie brakowało . Treningowo można zaliczyć . Dzisiaj już kolejny trening zgodnie z planem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Dzisiaj dość mocny trening ohp 65x3x10 ,siady 200x3x10,powell rise 7x7x10, biceps młotkowo hantlami 16x7x4 przedramion a 5s.

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Dzisiaj 14h spędzę e pracy wiec zapowiada się nocny trening. Generalnie po 23 juz słabo funkcjonuje ale trudno. Nie było wcześniej czasu się zastanowić ,wiec musze przemyśleć progres w Mc czy nadal 5 a może dać 2.5. Potem jeszcze wyciskanie tu też problem bo mocno wyciskałem na dodatkowym treningu w niedziele ,szkoda się zajechać maksami, myślę tutaj o konkursie. Pewnie wrzucę wynik z serii ew. Jakieś lekkie 150-160 i za tydzień podejde po adowaniu świątecznym do mocnych prób wąskiego i z pauzą . Nie ma co tu ukrywać ze wielokrotne za bardzo by mi już ingerowało w program ale tutaj jakieś podejścia da się wrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131038
To prawda!
Co nagle to po diable! (Sam próbowałem i zrezygnowałem )
Plan przede wszystkim!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Po pracy ,oczywiście w razie W ,mógłbym iść na trening ok 23 ,ale po analizie opisu ostatniego nocnego ,czyli słabo do tego disc lekkie piątki lepszy efekt będzie jeśli jutro zrobię trening i pewnie w ot. Czasem trzeba odpuścić. Mam nadzieje ,że słuszna decyzja p. S. Zaczynam świąteczne ładowanie :p ,na kolacje duży jogurt bo jest z mleka a mleko to białko i do smaku 330gram żółtego sera i 500ml śmietany 30 :p


Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2017-12-20 23:14:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
Że też mnie tu wczesniej nie było! Hello, będę obserwować
1

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOLD TEST I IRON TADD dlaczego i po co powstały te produkty ?

Następny temat

Test Nr 3 (IRON WINGS)-poprawa wytrzymałości i treningu w terenie

WHEY premium