SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - droga do 800 kg w trójboju

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Juź gotowy

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
CARB LOADING 3....2...1....GO!!!

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Szczypior -tylko ,żeby na + 130 nie poszło po tym ładowaniu :)
Bo będę miał problem z koszulka dla Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczypior rozpisałbyś ogólny zarys tego planu? Rozumiem, że zacząłeś od objętości na 5kach, teraz 3ki i co dalej. A i jakie są założenia do doboru ciężaru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Kilka dni mnie nie było,ostatni trening powinien być w środę ale zmieniłem na czw. O czym wspominałem. Potem przerwa ,ładowanie które szło zacnie ale potem sprawy rodzinne,narodziny dziecka ,opieka nad młodszymi. Generalnie mało snu i jedzenia ale wczoraj spróbowałem zrobić trening i wrzucić próby na konkurs. Krótka rozgrzewka aktywacja i mniej więcej szło to tak wycis:20kg x20 60x6 100x2 130x1 160x1 172.5x1 180x1 182.5x1 ,dosyć lekko ,pauzą długa. Potem zrobiłem w b.wąsko 145x1 150x1 155x0 juz brak glikogenu i przy moich gabarytach jednak ciut wąski chwyt. Na pewno jest tu zapas siły. Potem przysiad przedni 100 x3x10 i ćwiczenia pompujące pp 3-4 serię na biceps,barki ,najszerszy bo to jedyny planowany trening w tym tygodniu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Fans co do początki to był dokładnie calu trening rozpisany , potem była zmiana trochę treningu na 3 tz. Mniej i inne ćwiczenia pomocnicze. To akurat wychodzi w praniu. Zakładanie jakie akcesorium i w jakiej ilości będzie najlepsze np za 5 miesięcy jest dziwne wg mnie. Co do podstawy. Po 3 będą 2 potem 1 ,maksy ( ale jak widać czasami coś tam tzeba targac wcześniej ) po takim planie pracy bądź co bądź na objętości ,wejde na jakoś plan pracy na wysokich ciężarach i generalnie wysokiej intensywności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Jeszcze wpadł wczoraj dodatkowy trening za namową bo nie miałem chęci w planie tylko wyciskanie wąsko. Spróbuj prób ,ostatecznie weszło 157.5kg na szerokość kciuków potem. Wyciskanie w czasie 200s. 85kg. Poszło 63 razy całkiem ok ,pewnie gdyby bez zmęczenia to weszło by jeszcze kilka powt. Generalnie nie mija bajka, trochę mi to zaburzało treningi. Ostatnie kilkanaście dni było różnie ze snem ,jedzeniem ale udało się to jakoś sensownie rozplanować i trochę odpocząć no może poza klatka. Dzisiaj nie wiem czy będę miał możliwość treningu ale wracam do mocnego trenowania. Moźliwosci, że będę musiał rozważyć pas w Mc . Rok zaczyna się dla mnie na dość wysokim poziomie planowane wyciski w seriach na ok 150, Mc już +230,siady +200 a to czerwca daleko


Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2018-01-01 16:02:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
:) to jeszcze coś z przed świąt. Trening z Tucznikiem i Tomkiem Zakrzewskim




Zmieniony przez - Szczypior.trenuje w dniu 2018-01-01 16:17:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Dzisiejszy trening odopuszczony ,źle się czuje. Chyba zjadłem coś nie tak. Do tego późna godzina. Generalnie miękki się po tych świętach zrobiłem. Będzie trzeba w środę zacząć Nadrabianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Ehh prawie się udało alo kogo ja chce oszukać.... chyba za dużo luzu ostatnio i mi to nie służy. Juź jestem na silce. Zaczynam od OHP ale zamiast 1.25 czy 2.5 wskakuje 5kg ,coś na pobudzenie . Potem siady. Akcesoria faktycznie bezsens ale to sobie jutro w nocy zrobię
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOLD TEST I IRON TADD dlaczego i po co powstały te produkty ?

Następny temat

Test Nr 3 (IRON WINGS)-poprawa wytrzymałości i treningu w terenie

WHEY premium