SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Wampirate - uzyskanie satysfakcjonującej sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 38668

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Nie lubie bialego i tyle. Nie cwicze pozatym tak ciezko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
a no tak.......


to trzeba było tak od razu

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
No ale ciezej nie wiem jak cwiczyc. Bo przysiady ze sztanga czyli z wiekszym obciazeniem odpadaja dopoki nie bede mial stojakow.
I skoro np nie moge juz wiecej wycisnac, to jak mam cwiczyc ciezej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Zastanawiam sie czy sila mi nie spada od aerobow. Jak myslicie? I moze tez te 4 FBW to za duzo w jednym tygodniu. Bo mam maly progres, wrecz znikomy.
Jak uzyskam juz odpowiedz od specow to byc moze ogranicze/wyklucze aeroby na jakis czas i zobacze jak bedzie, i podziele treningi na :
wtorek srednio intensywny, moderate carb
czwartek srednio intensywny moderate carb
sobota wysoko intensywny high carb
niedziela malo intensywny, lower carb

Ale narazie zapytalem o sile w poj. pytaniach i zobaczę. A jak wy radzicie? Czy spotkaliscie sie u siebie ze spadkiem/mala sila lub ze nie rosla podczas wykonywania aerobow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
chlopie nie baw sie w zadne carb cycling tylko dowal z 5g wegli z dobrych zrodel musisz sie przelamac bo masz niedowage trenuj,jedz,spij i bedziesz rosl
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
A po co aż 4 treningi FBW ?? Ile razy biegasz. Daj przynajmniej 1 dzień wolny od treningów. OD aerobów siła nie spada, ale masz może za dużo treningów i jesteś przemęczony. Daj 3 treningi siłowe i 2 razy biegaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
misterjo, koleś ma z 25kg niedowagi a ty mu jeszcze mówisz, że ma biegać. Przecież on waży 40kg...

A do autora dziennika: w manipulacje węglowodanami może bawić się ktoś kto jest endomorfikiem, tzn ma tendencje do łapania tłuszczu. Ty do takich osób nie należysz a co więcej jesteś HARD GAINEREM.

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Ja hard-gainerem?? To ze schudlem nie oznacza ze mam problem z nabieraniem masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
JOVOVlCH on sam chce biegać, a ja zaproponowałem, żeby to robił rzadziej. To, ze biega na pewno troche zmniejsza przyrost wagi.
Wampirate z jakiej wagi się redukowałeś wcześniej i po co ??
Według mnie jesteś przemęczony i dla tego nie masz progresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Wampirate, nie widziałem że schudłeś. No bo i skąd mogłem mieć takie podejrzenia. Chudnie się z umiarem, u ciebie zaś wyglądało to tak jakbyś prawie nic nie jadł i z reguły nikt nie traci wagi do tak strasznie niskiego poziomu.

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z bicepsami

Następny temat

Czy moze byc to tak polączone ze soba???

WHEY premium