SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Wampirate - uzyskanie satysfakcjonującej sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 38694

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
To ile już ćwiczysz i ile kg poszło ?? Zacząłeś ćwiczyć, jak założyłeś ten temat z pytaniami ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Nie. Cwiczyc z obciazeniem i diete zaczalem na poczatku lutego i mam jakies +3kg. Ale nie mowie o wagowych osiagnieciach, tylko o lustrze. Widze po sobie po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Czyli, że się nie ważyłeś, tylko w lustrze widzisz te 3 kg ?? Zawsze to jakiś postęp, no ale mało według mnie. Na początku bez diety wszystko rośnie, a u ciebie 3 kg w ciągu 7 tygodni. Zrób sobie 2 tygodnie bez aero i zobaczysz czy masa lepiej idzie. Jak nie zrobisz paru treningów aero to kondycha ci nie spadnie, a moga być tylko same + z tego powodu mówię to o masie.
Bo szczerze tak daleko nie zajedziesz, tym bardziej, że z czasem cieżko jest o dodatkowe kg. Więc i tak będziesz musiał się na coś zdecydować.

Nie chce mi się przeglądać wcześniejszych stron, ale chyba nie robisz codziennie wypisek ??

Zmieniony przez - misterjo w dniu 2010-03-21 14:06:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw trzeba zrozumieć młodego kolegę, że aeroby to jego odpowiedź na zaburzenia odżywiania związane ze strachem przed obrośnięciem tłuszcz

Czy się nie mylę?
Jak uda się mu zrozumieć, że brak aerobów nie musi pozbawiać go wyrzeźbionej sylwetki, może wtedy do czegoś dojdziemy.

Ja Cię Wampirate rozumiem, bo sam tak kiedyś miałem.
Twoje wszystkie wpisy na tym forum to nie zainteresowanie odżywianiem, a problem natury psychicznej

No tak. I tak powiesz, że to nie prawda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
widzę, że szkoda czasu,

chłopaki idziemy se

nie każdemu będziemy w stanie pomóc.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
i widzisz, doigrałeś się,
no to powodzenia samemu hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Misterjo 3kg na wadze, ale ogolnie chodzi mi o to ze widze poprawe w lustrze.
Diete trzymam, codziennie wpisow nie jestem w stanie robic. Tylko zle sie czuje. Rossi mozliwe ze tak jest jak mowisz, tylko ja nie potrafie tego jeszcze zrozumiec.
Co do MC to mam filmik bez koszulki, ale nie mialem czasu nawet zgrac na kompa. Gapilem sie w sufit i przy podnoszeniu sztange trzymalem blisko lydek i potem ud. Pozostale cwiczenia sa ok, jedynie z WL tak sobie.
I jeszcz apropo diety to zle sie czuje, ciagle mnie glowa boli. Moze to nie jest powiazanie, ale jak bylo mniej wegli czulem sie ok.
Fajnie ze od piatku mam prawie 2 tygodnie wolnego bo pon-sroda mam rekolekcje i nie ide do szkoly:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie czekamy na filmik z ciągu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Juz sie boje waszej krytyki:D
kurde jak myslicie czy do szkoly mozna brac olej lniany w pojemnikach? Bo zapomnialem totalnie o utlenianiu i przez ten caly czas tak robilem. I czy maslo mozna w takim razie brac? Wiem ze to nasycone ale mog kolejnosc zamienic zeby miec to w szkole a lniany w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Proszę oto filmik. Postępy w treningu napiszę jutro, trochę ciężaru dodałem w niektórych ćwiczeniach, tylko w MC narazie nie bo już nie mam:P
Filmik do krytyki, wydaje mi się jednak że ciągle robię tak samo, chociaż się staram, za bardzo nie pojmuję tego co robie źle. Nie mogę wypinać klaty z przysiadu, dopiero jak podniosę, i wtedy wypinam. Sam nie wiem...


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z bicepsami

Następny temat

Czy moze byc to tak polączone ze soba???

WHEY premium