SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Wampirate - uzyskanie satysfakcjonującej sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 38666

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Trening siłowy + aeroby, to dobra opcja dla endo na rekomp/sucha masę, ale nie dla wychudzonego ektomorfika.
Aeroby po co? Palic tłuszcz? Nakręcać metabolizm?
Trochę pokory by Ci się przydało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Na sucha mase. Mam czas nie spieszy mi sie. To ze jestem wychudony nie oznacza ze jestem ektomorfem. Watpie czy jakbym byl tym zyskiwal 0,5kg na tydzien z 200kcal tylko na plusie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
"Ordynarna dieta na mase...
BO ORDYNARNIE SLABO WYGLADASZ
I NIE TRZEBA LADOWAC W SIEBIE NIE WIADOMO CZEGO I ILE SKORO JEST TO NIEPOTRZEBNE
NIE WIESZ ZE NADMIAR BIALKA SPOWALNIA PRZYROST ?
NIE WIESZ ZE NADMIAR WEGLI TO NATYCHMIASTOWE SADLO?
MYSLISZ, ZE PRZY TAKIEJ ILOSCI ZARCIA [SKORO SAM POWIEDZIALES ZE NIE JESTES EKTO] TE TROCHE AERO DA CI TYLKO I WYLACZNIE SUCHA MASE?

Nie pouczaj mnie w diecie bo tą mam akurat dobrą.
ZEBY TAKA DOBRA BYLA TO NIE WIEM, MOZE DLA MNIE, NIE DLA CIEBIE CO WAZYSZ TYLE CO MOJA NOGA

Jedynie moze bialka troche za duzo ale to przy tej wadze nieuniknione jak mam miec bialko w kazdym posilku.
BIALKA MOZESZ PO PROSTU MNIEJ DAWAC NA JEDEN POSILEK

Viren, z kaloriami to wiem i mam caly czas uwzglednione, ale same cwiczenia aerobiczne nie wplywaja negatywnie na rozwoj miesni?
TLUMACZE CI, ZE ŹLE WPLYWAJA.
JAK BEDZIESZ MIAL 100KG I BF OK 15% TO WTEDY SOBIE PYKAJ AERO I DBAJ O LINIE.
ALE TERAZ PODKRECISZ METABOLIZM? SPOWOLNISZ MASE?
TO PO CO TYLE ZARCIA SKORO W INNY SPOSOB CHCESZ SOBIE SPOWOLNIC PRZYBIERANIE MASY ?

Tzn. robienie masy z aerobami na dodatnich kcal to czystsza masa miesniowa nie?"
NIE MAM SIE WYMĄDRZAC BO TAKI MADRY JESTES, A ZADAJESZ TAK GLUPIE PYTANIA



czlowiek wpada, zeby pomoc, bo tu dzienniki dla poczatkujacych.
radzi jak moze
a tu takie rzeczy...

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2010-03-16 11:04:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
"Ordynarna dieta na mase... 
BO ORDYNARNIE SLABO WYGLADASZ 
I NIE TRZEBA LADOWAC W SIEBIE NIE WIADOMO CZEGO I ILE SKORO JEST TO NIEPOTRZEBNE 
NIE WIESZ ZE NADMIAR BIALKA SPOWALNIA PRZYROST ? Kto powiedzial ze nie wiem?
NIE WIESZ ZE NADMIAR WEGLI TO NATYCHMIASTOWE SADLO? Oczywiscie ze wiem i dlatego mam ich malo. 
MYSLISZ, ZE PRZY TAKIEJ ILOSCI ZARCIA [SKORO SAM POWIEDZIALES ZE NIE JESTES EKTO] TE TROCHE AERO DA CI TYLKO I WYLACZNIE SUCHA MASE? Tak, ta ilosc co jem to ma byc niby duzo? 

Nie pouczaj mnie w diecie bo tą mam akurat dobrą. 
ZEBY TAKA DOBRA BYLA TO NIE WIEM, MOZE DLA MNIE, NIE DLA CIEBIE CO WAZYSZ TYLE CO MOJA NOGA niby dlaczego? Zapotrzebowanie kaloryczne mam jak osoba wazaca wiecej. Gdybym dal 6g ww 1,5g t i 2,5 g b to bym mial z 600kcal na minusie.

Jedynie moze bialka troche za duzo ale to przy tej wadze nieuniknione jak mam miec bialko w kazdym posilku. 
BIALKA MOZESZ PO PROSTU MNIEJ DAWAC NA JEDEN POSILEK oczywiscie ale 30g miesa w posilku to zal jest

Viren, z kaloriami to wiem i mam caly czas uwzglednione, ale same cwiczenia aerobiczne nie wplywaja negatywnie na rozwoj miesni? 
TLUMACZE CI, ZE ŹLE WPLYWAJA. 
JAK BEDZIESZ MIAL 100KG I BF OK 15% TO WTEDY SOBIE PYKAJ AERO I DBAJ O LINIE. 
ALE TERAZ PODKRECISZ METABOLIZM? SPOWOLNISZ MASE? 
TO PO CO TYLE ZARCIA SKORO W INNY SPOSOB CHCESZ SOBIE SPOWOLNIC PRZYBIERANIE MASY ? Ile zarcia? To ma byc duzo??  Nie biegam dlatego zeby dbac o linie, to ze tego nie rozumiesz to nie moja sprawa juz. 

Tzn. robienie masy z aerobami na dodatnich kcal to czystsza masa miesniowa nie?" 
NIE MAM SIE WYMĄDRZAC BO TAKI MADRY JESTES, A ZADAJESZ TAK GLUPIE PYTANIA Nie powiedzialem ze jestem madry tylko po co mi piszesz rzeczy oczywiste, albo podajesz mi btw na ktorym bym chudl.



czlowiek wpada, zeby pomoc, bo tu dzienniki dla poczatkujacych. 
radzi jak moze 
a tu takie rzeczy...
Nie prosilem o rady co do diety. Nie musisz tu wpadac jak nie chcesz.  
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
wazysz 40kg
Twoje zapotrzebowanie to ok 1300kcal

no jak Ty to widzisz?

majac BTW ktore Ci podalem masz:

B: 43kg x 2,5g x 4kcal = 430
T: 43 x 1,5 x 9 = 580
W: 43 x 6 x 4 = 1032

Suma= ponad 2tys kcal

czyli prawie 2x Twoje zapotrzebowanie dzienne.

I wg Ciebie na tym bedziesz chudł ?

edit:
wybacz, poyebalem dzienniki a przeciez Ty nie dajesz sobie 5tys kcal diety


ale rozklad makro jaki Ci podalem i tak jest ok

stopniowo musisz zwiekszac zarcie, nie od razu na full
bo sie od razu zalejesz, rozhula Ci sie metabolim i przeyebane


aero odpusc poki co
nie ma sensu

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2010-03-16 12:51:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Sorry ale od dawna powoli zwiekszalem. Nie bylo nic mowy o tym ze mam problem z tyciem bo waga idzie. I moje zapotrzebowanie to nie jest 1300kcal... Przy 2200kcal nic mi nie szla masa, teraz mam prawie 2500 i idzie prawidlowo. Nie ma sensu sie spierac, nie klocmy sie. Chudlem jedzac ponad 1500kcal wiec naprawde... Nie wiem jak wyliczyles mi tak male zapotrzebowanie. Bo metoda waga x 24h obowiazuje dla doroslych tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
spoko, pomylilem sie wczesniej, bo w jednym jeszcze dzienniku tez jest koles wazacy 40kg, ale on chce ladowac w siebie 5tys kcal

skoro aktualnie przy 2500 ladnie idzie to fajnie.
Sorry za błąd

Ale jednak bylbym za tym, zeby aero odpuscic.
Zgubienie, przy Twojej budowie, kilku cm z pasa w razie jakbys sie kiedys zapuscil to tylko kilka tygodni. Wiec lepiej teraz skupic sie na nabijaniu wagi.
Poki co skoro idzie to nie ma co kombinowac.
Kwestia tez co idzie - sadelko czy miesnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Nie wiem... :) narazie wiekszych zmian nie ma, przytylem z jakies 3kg. Bo waze 43,5kg a 40kg to mialem 2 miesiace temu. Mi nie zalezy na 100kg w przyszlosci, sylwetka ktora bym chcial miec moze byc dla was(kulturystow) chuda.
A wegli malo jem wiec mam nadzieje ze w wiekszosci to miesnie no i moze tez woda.

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-03-16 13:40:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ja nie jestem kulturystą
Spokojnie do celu.
Ważne, że zacząłes cos ze soba robic.
Niestety ten sport to takze przeogromna cierpliwośc.

a jak wyglada plan treningowy?
jest tylko jeden zestaw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Ja jestem cierpliwy i co wazne jestem uparty. Nie poddaje sie, przyklad: nie wazne jaka jest pogoda wstaje o 4:30 i biegam:P w nietreningowe of course.
Plan treningowy na poprzedniej stronie wrzucilem, poprzedni byl nieumiejetnie zrobiony. Jest jeden zestaw bo nie ma co kombinowac na poczatku. Cwiczenia sa dobrane pod sprzet i mozliwosci.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z bicepsami

Następny temat

Czy moze byc to tak polączone ze soba???

WHEY premium