SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Wampirate - uzyskanie satysfakcjonującej sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 38692

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Czyli w sumie ten LOW CARB był dobry, bo rzeczywiście wyrobiłem 3 cm w bicepsie, i ze 2,5 w klatce. No ale już się przestawiam na High Carb z powrotem:( Oby mnie nie zalało bo się zabiję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Opanuj się.

obwód pasa jest dla Ciebie najważniejszym elementem życia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Nie widzę w tym nic złego, nawet jeśli by tak było.
Mówię żeby mnie nie zalało bo w końcu ten LOW CARB był bardzo dobry, a mimo to zmieniam na HIGH CARB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to nie mamy o czym gadać, jak dla Ciebie to nic złego.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Tragedia nadal. Zostań przy HC, lc to się mogą bawić 90+kg byki co by się podciąć na lato. Jak zobaczyłem zdjęcia to nie wiedzialem czy się śmiać czy płakać. To co piszesz na forum to dramat, Twój problem tkwi w głowie. Zgłoś się gdzieś do psychologa, bo doprowadzi Cie to do depresji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Dzięki za motywacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Pomyśl ze obwód pasa rośnie tez od prostowników grzbietu, rozbudowanych skośnych i prostych brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
no ale mi nie urosl nawet wiec ... wiem ze rosnie od miesni, boje sie nawet przerostu tych miesni w stosunku do innych u mnie. myslisz ze sklony powinienem robic z obciazeniem?
Mam jeszcze problem z progresem w cwiczeniach. W MC nie mam wiecej ciezaru niz 47kg a tata nie chce mi kupic wiecej. Z kolei w WL noe wykonuje zadnego progresu. Czy mozna jakos progresowac bez wiekszego ciezaru?

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-04-24 14:26:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Krótsze przerwy, wstępne zmęczenie ćwiczeniami izolowanymi, drop sety (robisz serie, od razu ściągasz obciążenie, robisz do maxa, znowu ściągasz itd.) jest trochę tego ;)

Brzuch tylko pod obciążeniem imo

Zmieniony przez - Aylar w dniu 2010-04-24 16:27:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Te drop sety do martwego ciagu sie nadadza do 4serii?
Tzn robie w 1 serii max powtorzen z 47kg, sciagam 5 kg i robie znowu max, kolejne 5 mniej i znowu max, i ostatnie 5 i znowu max, przerwy tylko na sciagniecie obciazenia - czy to da odpowiednia stymulacje miesni jesli bede robil duzo powtorzen(no bo takim ciezarem duzo moge zrobic z 10-15).
Zrobie tak:
wioslo sztanga 3s
mc 4s drop sety
wioslo sztangielka 2s
chyba bedzie ok.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z bicepsami

Następny temat

Czy moze byc to tak polączone ze soba???

WHEY premium