SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Wampirate - uzyskanie satysfakcjonującej sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 38688

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Podbij węglami, nie wiem czemu się ich tak boisz.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
<lol> Zadajesz pytanie, a zaraz sobie sam na nie odpowiadasz. Tak jak pisałem wcześniej podbijaj węglami, ja na twoim miejscu bym walił proste. Bo przy takiej nadwyżce kcal powinna masa bez niczego iść i twojej wadze. Dodam, że ja przy wadze 80 kg tyje na 2500 kcal Czyli tyle ile ty jesz teraz.

Jak będziesz się tak bał prostych to nigdy nie przytyjesz.

Zmieniony przez - misterjo w dniu 2010-03-18 19:44:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Nie boję się węgli. Jadłem wcześniej 6g/kg ale mi tak niedobrze było, ciągle wzdęcia i bóle brzucha, w nocy nie mogłem spać. Ograniczyłem i lepiej się czuję. Dodam ze 100kcal jak nic się nie ruszy, wydaje mi się że masa nie idzie, bo np. jak do szkoły do pojemnika leje na warzywa oliwy, to zostaje na ściankach dużo. Jak myślicie ile tego może zostawać... Narazie zostawiam jak jest i czekam. A już się nie moge doczekać HTC HD2, bo dostanę jak będę ważył 45kg:P

misterjo każdy jest inny, mogę mieć o wiele szybszy metabolizm bo jestem młody a do tego biegam.

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-03-18 19:47:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
No rozumiem i według mnie właśnie dlatego powinieneś je jeść. Jakiś banan, miód albo ziemniaki poprostu węgle proste z dużym ig i jestem pewien, że masa by poszła i w tym tkwi problem. Ale rób dalej po swojemu , ja myślę, ze problem tkwi w twoich węglach typu ryż brązowy itp. Takie jedzenie dobre jest na redukcji, a nie u kogoś kto ma kłopoty z przybraniem na wadze.

To noś tą oliwę z butelce :P



Zmieniony przez - misterjo w dniu 2010-03-18 19:58:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Misterjo robic mase na weglach prostych to nic trudnego, idzie sam tluszcz. Jak ciebie to zadowala to je wsuwaj, ja nie bede.
No i co to da ze w butelce bede nosil? Musze jakis patent wynalezc, jakies warzywo co wchlania dobrze, to po zjedzeniu bede nim wycieral scianki naczynia i zjadal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
<lol> Chyba sobie jaja robisz. Jeżeli myślisz, że od węgli prostych się zdobywa tylko tłuszcz (jeszcze zależy w jakich ilościach) to o czym my mówimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Wegle proste tylko po treningu, ewentualnie rano. Radze ci sie doksztalcic zanim sie zalejesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
heeh Chyba ty powinieneś sie dokształcać, bo widzę, ze z miejsca nie możesz ruszyć. Na jakim świecie żyjesz, że dla ciebie węgle po za posiłkiem po treningowym to zło.
Nie będę się z tobą kłócić bo każdy inaczej je i trenuje. Po za tym już 21 to pewnie idziesz spać.

Poczytaj o robieniu masy, a nie o odchudzaniu.

Zmieniony przez - misterjo w dniu 2010-03-18 21:09:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
"Jak będziesz się tak bał prostych to nigdy nie przytyjesz. "

a kto powiedzial, ze proste są niezbedne do przytycia?
kvrwa no...



podbij wegle.
i tluszcze troche mozesz.



2 dni pod rzad treninigi to bardzo glupi pomysl.
dobrze ze to zmieniles


rob 3x w tyg trening
tak zeby czasmi byly po 2 dni wolnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Wydaje mi się , że w jego przypadku są potrzebne. Jeżeli ciężko mu przybrać na masie to powinien jeść je, a ten się boi o zalanie. To jakaś paranoja jest. Ale ja już się tu nie wypowiadam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z bicepsami

Następny temat

Czy moze byc to tak polączone ze soba???

WHEY premium