SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Wampirate - uzyskanie satysfakcjonującej sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 38665

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39076
No wlasnie ja mam oliwe z oliwek, w smaku jest dobra ale wiecej niz łyzke bym nie wypil. Chyba zrobie jakas salatke z pomidora i salaty i poleje oliwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Dzisiaj rano 40g oliwy na sniadanie weszlo:P
Dobra ide trenowac. Zrobie moze wpis wieczorem ale moze nie byc dostepu do kompa, teraz pisze z iPoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Zatkać nos walić tą oliwę czy olej popić i po problemie Z kielicha lepiej niż %%% wchodzi

Wampirate zacznij dobrze jeść bo jest anorektycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Po co tak robic skoro oliwa dodaje pyszny smak do potraw, olej tez.
Wiem jak jest, i jem. Mam czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
To masz dobry olej, ja nawet z twarogiem tego nie mogę jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Oczywiscie mowa o zimnotloczonych?Bo rafinowane to wiadomo syf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
06.04.10r

Niezadowolony jestem, bo jutro szkoła :/ Trzeba sie brac za naukę, bo już w tym tygodniu mam sprawdziany. A więc dzisiejszy dzień niezbyt interesujący, jedzenie co 2 h i nauka do wieczora...

Trening:
Dzisiaj z rana poszły aeroby, 40min. Pod koniec zrobilem hiita takiego jakby, przymierzam sie zeby przerzucic sie na niego z tych aerobow.

Dieta:
1. Ryz, ryba
2. Ryz, ryba
3. Boczek, szpinak, oliwa
4. Karkowka, szpinak, oliwa
5. Karkowka, szpinak, oliwa
6. Karkowka, szpinak, olej lniany
7. Jaja, olej lniany.
Szpinak ftw!


Aha, zamówiłem gryf łamany i stojaki pod sztangę, więc moja siłownia niedługo będzie kompletna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po co znowu te aeroby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722

Znowu? One ciągle mi towarzyszą. Źle bym się czuł gdybym się lenił przez cały dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
Jak teraz ci masa nie szła przy aero to jak dorzucisz hita to już będziesz musiał czekać na cud. No chyba, że dowalisz ładnie węgli do pieca. Czytałem , że zmienisz na zbilansowaną <wow> magia tych świąt :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z bicepsami

Następny temat

Czy moze byc to tak polączone ze soba???

WHEY premium