SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Wampirate - uzyskanie satysfakcjonującej sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 38664

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 671
odpuściłbym aeoroby. troche tłuszczu jak złapiesz to nic się nie stanie. podbij kcal tłuszczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Lubię to robię aero. Jaki cel z tymi tłuszczami?
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 671
taki cel żebyś masy nabrał. trening masz ok. podstawowe złożone ćwiczenia tylko te aeroby bym wypier. no ale zrobisz jak zechcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Dietę też mam ok. Przecież nie mówię, że nie nabieram masy. Nie jest moim celem zdobywanie 2kg na tydzień. A dlaczego mam wywalić aero skoro nie przeszkadzają z nabieraniem masy? Jak nie będę mógł nabrać to się zacznę martwić
Z treningiem właśnie nie najlepiej. O ile ćwiczenia są OK, to tak naprawdę trening jest za lekki dla mnie z tego powodu że nie mam obciążenia wystarczająco dużo. Gdybym miał ze 100kg wolnego
Poza tym brakuje mi ławeczki skośnej, byłem głupi bo kupiłem normalną płaską, zamiast regulowanej. A więc muszę sprzedać płaską, kupić regulowaną, potem jeszcze gryf 28mm 180cm bo mam chiński i jeszcze gryfiki 28mm o długości 40cm bo też mam chińskie i boję się na nie normalnie założyć więcej niż 50kg bo jeszcze się rozwalą. Ta, wszystko by było OK gdybym miał z 600zł

Idę sobie zaraz pobiegać, a co. Krótko ze 30 min tak dla utrzymania kondycji.
Jak wrócę to wstawię żałosne zdjęcia ławeczki skos(+) zrobionej z prostej, i może jeszcze jakieś bonusowe:P

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-04-29 08:31:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 671
skróć przerwy między seriami i ćwiczeniami i rób np do upadku. rozpisz sobie normalnego splita. skoro nie możesz zwiększać ciężarów zwiększ intensywność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Według mnie jestem za mało zaawansowany by robić partię raz na tydzień.
Zostanę przy FBW. Zrobię tak jak mówisz, ale to będzie bardziej na wytrzymałość niż na masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 671
fajną metodą jest 5x5 no ale do niej potrzebne jest zwiększanie obciążenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
no i znanie maxów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
29.04.10r.
3ci wolny dzień od szkoły ze względu na testy gimnazjalistów hhehe:p
Teraz się cieszę a za rok sam piszę
Z rana zapodałem sobie aero ale ze względu na niezwykły katar musiałem je zakończyć po jakiś 30minutach
Zrobiłem trochę zdjęć, no dalej zjedźcie mnie
Dieta:
1.ryż, wołowina
2.ryż, ryba
3. owies,jajka, brokuły + kalafior(ss) + olej lniany
4. makaron żytni razowy + ryba + oliwa + brokuły i kalafior
5. makaron żytni razowy + wołowina + oliwa + brokuły i kalafior
6. jaja + olej lniany + jakieś warzywa

Czy coś tu widać???



Łapy słabe...



Wydaje mi się że ta sylwetka to jak CHUDY mezomorfik normalnie, jest V, ale szkielet też jest:P



Noga



Do porównania:




BONUSOWE ZDJĘCIE:
ŁAWKA SKOS + 10 do wyciskania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Zapomniałem wyciąć FACE ale co tam:P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z bicepsami

Następny temat

Czy moze byc to tak polączone ze soba???

WHEY premium