SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy Wampirate - uzyskanie satysfakcjonującej sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 38693

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
tzn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ciemnogród panuje w tym kraju

Mam kręgosłup pokrzywiony jak paragraf i gdyby nie ćwiczenia na siłowni pewnie miałbym ksywkę "Garbusek".
Banda niedouczonych idiotów i tyle. Dopóki nie trenujesz wyczynowo np. pod trójbój siłowy i wykonujesz ćwiczenia technicznie nie ma możliwości żebyś coś sobie zrobił.
Pozdrów tatę, może dzięki jego "trosce" wada postawy się pogłębi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
przykro jest miec takich starych, jednak to troche zrozumiale, ze sie "martwią" chociaż nie słusznie ;], mysle że za rok, bedziesz starszy i napewno wtedy bedzie Ci łatwiej przekonać ich ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
watpie ale moze. jak urosne do 180cm przynajmniej to moze sie zgodza. zgadzam sie ze wada sie pogorszyc moze:(
Hilde zapisalem sie na wioslarstwo bo wioslarze genialne sylwetki maja. narazie moge chodzic 2x w tygodniu tylko. 3x tez cwicze i pozostale biegam.
Cwicze takim czyms:
1 Przysiady na jednej nodze w podporze 5s
2 Drazek nachwytem 5s
3 Dipsy 5s
4 Pompki w smiesznej pozycji na barki3s
5 Drazek podchwytem 3s
6 Pompki w podporze 3s
+ 4cw po 4 serie na brzuch.






Zmieniony przez - wampirate w dniu 2010-05-10 18:02:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mówi Hubert - mnie siłownia wyciągnęła z wady kręgosłupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Jak urosne to moze mi sie uda ich przekonac... Moze w wakacje skocze, ile myslicie podczas tego skoku sie rosnie na miesiac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
Dobrze, że się zapisałeś na wioślarstwo- byłeś już na jakimś treningu? Fajnie jest?
Trening widzę takie fbw, fajnie wygląda, każda część ciała ćwiczona- będzie dobrze.
Dipsy Ci doskonale rozwiną klate.
Podczas skoku można nawet 10cm urosnąć, więc powodzenia .
Fajny planik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
"Skończysz 18 lat będziesz ćwiczył"

Nie masz jakiegoś wujka zapaleńca sportowego albo ojca chrzestnego który mógłby stanąć w Twojej obronie i oświecić rodziców ?

Smutna sprawa .

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Demolub niestety nie a szkoda. Na wioslarstwie czasami beda cwiczenia silowie i zal bo wtedy to bede mogl cwiczyc. To jest nielogiczne.
Wczoraj bylem pierwszy raz i dali mi jakas łódkę co się nie przewraca, taki kloc jakiś, i wiosła za duże, poplywalem troche i na nastepnych zajeciach wejde na profesjonalna:)
Nawet fajna sprawa to jest, i angazuje cale cialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
W takim razie czekaj do 18-ki wiosłując
Teraz ewentualnie możesz przeglądać dzienniki innych ćwiczących ,na przykład mój

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z bicepsami

Następny temat

Czy moze byc to tak polączone ze soba???

WHEY premium