SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Qitr

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 43373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
Piotrek myślę, że lekko przesadzasz i podchodzisz do tematu hipochondrycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
Jeżeli masz wrodzoną łamliwość kości to jasne, jest niebezpieczne, tak samo przy mocno patologicznie stopie końsko-szpotawej. Raczej tego nie masz wiec nie ma o czym gadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607878
Ja się nie znam, ale dla mnie bardziej niebezpieczne wydaje się bieganie, szczególnie w lesie na zbiegach niż takie wspięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
Viki
Ja się nie znam, ale dla mnie bardziej niebezpieczne wydaje się bieganie, szczególnie w lesie na zbiegach niż takie wspięcia


Bieganie po lesie na zbiegach nie jest niebezpieczne, trzeba być uważnym i umieć to robić na trudnych technicznie trasach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80262
FighterX
Piotrek myślę, że lekko przesadzasz i podchodzisz do tematu hipochondrycznie.

W czwartek robiłem w minimalistycznych i bolała mnie stopa, w niedziele w butach do biegania i nie bolała więc zacząłem się zastanawiać. Oczywiście to może być milion różnych innych czynników po prostu chciałem usłyszeć opinie.

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607878
Fighter oczywiście że zbiegać trzeba umieć ale w moim odczuciu jak mam porównać zbiegi w obuwiu minimalistycznym i ćwiczenie o którym wspomniał Qitr to zbiegi wydają się bardziej obciążające i bardziej ryzykowne.



Qitr
FighterX
Piotrek myślę, że lekko przesadzasz i podchodzisz do tematu hipochondrycznie.

W czwartek robiłem w minimalistycznych i bolała mnie stopa, w niedziele w butach do biegania i nie bolała więc zacząłem się zastanawiać. Oczywiście to może być milion różnych innych czynników po prostu chciałem usłyszeć opinie.


Jak pierwszy raz ubrałam buty minimalistyczne w teren to bardzo szybko rozbolała mnie stopa i nie mogłam biegać może być kwestia nie przyzwyczajonej stopy. Wydaje mi się że zupełnie inaczej noga pracuje.
Ja odkąd ćwiczę w domu to wszystkie ćwiczenia robię na boso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
Gdy całe życie chodzisz w butach, które niwelują pracę stopy i założysz takie, które tej pracy wymagają to naturalne zjawisko, ż będą bolały stopy. Trzeba stopy wzmocnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80262
Na co dzień chodze boso po mieszkaniu...

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
Pójdź do pobliskiej piaskownicy na 15 min boso to odczujesz różnicę


Zmieniony przez - BroStyle w dniu 2021-04-26 07:45:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsza dieta pod CROSSFIT

Następny temat

Multi mix

WHEY premium