SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amstaff91/dziennik motywacyjny/str.37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Jak ja Cię dobrze rozumiem z tym ściskaniem....

Przeprowadzaj się i wracaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
To moze jakis FBW albo trening konkursowy na dvpe?
poka tego bicka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
natasza bicek efektywnie spada. Dzięki Bogu

Wracam w połowie, bo jedyną formą aktywności, którą mogę sobie teraz zaserwować, jest bieganie Na nic innego nie mam teraz czasu i pieniędzy, niestety. Zresztą i tak muszę popracować nad wytrzymałością, która leży i kwiczy, bo mam bardzo ambitny plan wejścia w szeregi policji także przygotowuję się aktywnie do testów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Cześć dziewczyny :)

Zastanawiałam się czy powrócić w tym czy w nowym wątku, ale ostatecznie wolę nie zaśmiecać forum :)

Od ostatniego wpisu zmieniło się sporo. Równo 4 tygodnie temu urodziłam synka, niestety przez cc, świerzbi mnie już każda kończyna, by ćwiczyć, ale przecięte mięśnie szybko przywracają mnie do pionu ;) Póki co uskuteczniam spacery z małym.
Od początku karmię piersią, chciałabym chociaż do 6 miesiąca albo i trochę dłużej. Z tym że powoli tracę siły. Wiadomo, że przy karmieniu naturalnym kobiety uderzane są z każdej strony informacją o tym, jak to konkretne produkty mogą wpływać negatywnie na brzuch malucha. Tylko skąd brać siły?
Chciałabym jakoś tą swoją dietę ogarnąć, żeby za jakiś czas nie paść podczas ćwiczeń.

Co wcinam? Chleb, makarony, ryż, kasze, mięsa niet, bo mam odruch wymiotny przy gotowanym niestety, a piekarnika na stanie nie mam, trochę wędlin (oczywiście tylko indyk i kura), zupy gotowane na cycku kurzym bądź indyczym, często łapię się za domowe dżemy, biszkopty, które choć na chwilę dodają mi energii, gotowane ziemniaki+marchewka, mus z jabłek, banany i to byłoby w zasadzie tyle.
Nie wiem jakim cudem mam z tego czerpać energię, no ale "inne produkty mogą uczulać"
Macie pomysły jak urozmaicić dietę przy karmieniu, by jednak nie paść?


Pyt. nr 2:
Mam diastasis, zastanawiam się po jakim czasie mogłabym zacząć ćwiczenia, żeby się go pozbyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Up:)

Może uda mi się zwrócić uwagę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
W regulaminie masz link do tematu o diastasis i link do ćwiczeń w ciąży i po, czytałaś?

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Tak mika, tyle pamiętam po swoich ostatnich przygodach tutaj, że najpierw czytamy, później pytamy :)
Jako takie ćwiczenia mnie póki co nie interesują, bo wiadomo, że jeszcze za wcześnie, chodzi mi o samo pozbycie się "dziury w brzuchu". W przyszłym tygodniu odwiedzam ginekologa, ale wolałam spytać i tutaj, bo nawet na sfd spotkałam się z historiami, gdzie lekarze dawali zielone światło, a mimo wszystko było za wcześnie. Wolałabym nie zrobić sobie kuku zbyt szybko maltretując mięśnie, a informacje o jakichkolwiek ćwiczeniach po cc są różne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Poczytaj dziennik Danonka https://www.sfd.pl/DT_Danones_str.2-t877532-s2.html ona tez miała cesarkę

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Dzięki wielkie mika:):)
Wyszperałam jeszcze dziennik Żyrafki, tez się przyda:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Witaj Amstaff-ko. Gratuluję serdecznie Synka i życzę Wam dobrego zdrowia oraz pięknych wspólnych chwil

odnośnie ćwiczeń:
To dopiero 4 tygodnie!!!!!, spokojnie daj organizmowi czas na dojście do równowagi. Polecam czerpać radość z każdej wolnej chwili, wysypiaj się i odpoczywaj ile wlezie...bo później może być z tym więcej problemu. Ćwiczenia na zamykanie szczeliny możesz powoli wprowadzać, ale słuchaj swojego organizmu ---> ja rodziłam sn, wiec nie wiem do końca jak jest po cc. Cały ten zestaw ćwiczeń polecony przez Obliques jest skuteczny pod warunkiem dokładnego wykonywania ćwiczeń zgodnie z opisem

odnośnie diety matki karmiącej:
Nie licz nic w diecie, za to staraj się jeść zróżnicowane posiłki.
Ja przez chwile dałam się zbałamucić ograniczeniami żywieniowymi, ze niby alergie itp, szybko przejrzałam na oczy i jadłam wszystko, /karmiłam ok. 10 m-cy/ jak coś wprowadzałam co mogło rzekomo uczulać to po trochu i obserwowałam Małą,
nie wspomniałaś o jajach - jedz je bez oporu, rybki i dużo warzyw, energie Twój organizm czerpie ze zdrowych węgli które jesz - sięgaj po brązowy ryż, różne kasze, ciemny makaron, ziemniaczki, owocki różne. Gotuj sobie wywarki z kości z dużą ilością warzywek.


powodzenia i dużo radości


Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2013-10-04 20:35:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa sylwetki

Następny temat

Od czego zaczynacie dzień?

WHEY premium