SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amstaff91/dziennik motywacyjny/str.37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Ojojoj do poprawy trochę jest ale spoko małymi kroczkami tylko musisz wprowadzać zmiany:
1. Kurczaka unikamy - zastąp go indykiem np.
2. Nabiału też troszku za dużo, spróbuj się ograniczyć do jednej porcji, i żeby to nie był jakiś jogurcik a dobry ser
3. Olej słonecznikowy zastąp np. kokosowym, rzepakowym, albo wogóle smaż na smalcu
4. Ryż biały zamień na brązowy
5. Masło roślinne na prawdziwe "zwierzęce"

Mówiąc krótko - masz do przeanalizowania linki z regulaminu



rally uwierz lub nie, ale ja to wsyztsko czytałam Przychodzi czas na komponowanie posiłku - czarna dziura. W domu nikt się zbytnio zdrowo też nie odżywia, 3/4 składników muszę kupić. No i zastanawiam się co z miesem z obiadu? Jest sens gotować na jedną osobę skoro np jest kura czy schabowy do przyrządzenia?
Co do jogurtów, to wiem, że to lipa, ale wybiegałam rano z domu, otowrzyłam lodówkę, chyciłam jogurt i sruuu biegiem. Olej rzepakowy, ryż brązowy i makaron pełoziarnisty kupię, smalec powinien być na stanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
rally ew może odpuścić gryczaną na obiad i wchłonąć więcej mięska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
tyle co jest jest zgodnie z planem Marty, ale jako że tłuszczy masz trochę więcej to może faktycznie odpuść nieco kaszy gryczaneja dojedz mięskiem

Większość z nas je inaczej niż domownicyale rozumiem Twój kłopot, trzeba się oswoić, równiez z tym, że wszyscy w koło się smieją z pudeł które nosimy do szkoły czy pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8701
;)


Zmieniony przez - Amstaff89 w dniu 2011-10-05 21:35:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412


Gryczaną odpuściłam, zjadłam samo mięcho, teraz tylko jajo, na które nie mam ochoty i koniec na dziś :) Ide zaraz jutrzejsze żarełko przygotowywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412


I micha na jutro. kompletnie nie wiem jak pozostań na poziomie 60 T i dobić białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
może jakaś odżywka, na wodzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
a można by tak, tylko jaka? Polecasz coś ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Albo jakieś białko w prochu ( dużo o tym na forum jest, m. in. tu https://www.sfd.pl/Bialko_dla_kobiet-t666389.html) albo indyk zamiast wieprzowiny ( niestety ale żeberka czy też karczek tłuszczu mają dużo ,przy stosunkowo małej ilości białka a ty jeszcze oliwą dobijasz )albo inny rodzaj wieprzowiny, spójrz na różnicę

- żeberka B 11, T 21
- schab B 21, T 10
- polędwiczka B 21, T 2

Musisz poszperać w dzienniku i wybierać te mięsa które mają jak najmniej tłuszczu a dużo białka, wszystko da się zrobić

Ogólnie micha ładna już tylko nie wliczaj warzyw do bilansu



Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-10-06 06:38:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Albo zamiast wieprzowiny jeść wołowinę lub cielęcinę lub indyka, mają więcej białka niż wieprz

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa sylwetki

Następny temat

Od czego zaczynacie dzień?

WHEY premium