SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amstaff91/dziennik motywacyjny/str.37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
rzabba

Ja na razie widzę dysproporcję, ale jak wycisnę sztangielkami powyżej 40kg, zacznę się martwić

k_rol_k i słusznie bo inaczej motywacja mi spadnie, a wraz z nowym treningiem planuję zacząć akcję Bikini 2012 (i po cichaczu marzę o jakimś wiosennym konkursie-do tego czasu muszę być baaaardzo grzeczna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Mój też w pewnym momencie zmierzył mój biceps, potem w ukryciu swój, a potem się obraziłi zabronił ćwiczyć bicażartowniś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
rallygunia
Mój też w pewnym momencie zmierzył mój biceps, potem w ukryciu swój, a potem się obraziłi zabronił ćwiczyć bicażartowniś


Padłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Gunia Mój potulnie coraz częściej nazywa siebie szczypiorkiem i napomyka, że coś by poćwiczył tylko czas znajdzie

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
k_rol_k
Gunia Mój potulnie coraz częściej nazywa siebie szczypiorkiem i napomyka, że coś by poćwiczył tylko czas znajdzie

Najlepiej pompki
Mój ma całkiem, całkiem klatę, ale cycki to na 200% ma większe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
No ja mam ciągle F więc lepiej żeby mnie mój stary cyckami nie przeganiał

Edit: literówka


Zmieniony przez - k_rol_k w dniu 2011-12-01 13:01:41

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Mój kurde pompki robi, podciąga się na drążku, biega itp., wysportowany jest, łydki ma zaj**iste, ale no raczki mu nie rosną za bardzoale spoko, zamieszkamy arzem to dokarmię i może masy więcej nabierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
k_rol_k no lepiej, żebyt nie

Gunia kup karnet na siłownię na urodziny i codziennie na obiad 500g mięcha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Oj chyba będziemy razem w chacie ćwiczyć, bo coś mi się w robocie sypię więc multisport pewnie zniknie....

Ale mięcho na obiad będzie żarł i makarony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mnie nie ma kto prześcignąć...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa sylwetki

Następny temat

Od czego zaczynacie dzień?

WHEY premium