SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amstaff91/dziennik motywacyjny/str.37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Ależ el elaborat Ale niesamowicie motywuje. W sumie, gdybym miała przeczytać wszystkie swoje "złote myśli" z tego dziennika, nie dałabym rady, więcej biadolenia o tym, jak mi ciężko niż samej pracy. Także masz rację czas w końcu pozapyerdalać, żeby były efekty.
Za baty dzięki wielkie, bo motywują najbardziej
Narazie jestem na etapie zdrowo nie znaczy smacznie, staram się przejść ten etap

AMEN!



Zmieniony przez - Amstaff91 w dniu 2011-10-12 16:36:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301-s5.html

warto poczytać. Dziewczyny wyprawiają w kuchni cuda!

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Słuchaj to nie jest smacznie, jest tu poza "ladies w kuchni" dział KUCHNIA(na głównej) tam jest serio masa rożnych przepisów, przypraw też Ci nikt nie broni używać, to nie ma być kara ta dietai w ciągu dnia też możesz zmieniać, jak wyjdzie Ci inne mięsko niż w bilansie to np. zmień na nie a potem odejmij gdzieś trochę tłuszczu...da się kombinowaćno i tu się spowiadaj dalej ładnieJak się ogarniesz to zawezwiemy Martę i wtedy zacznie się jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
"Słuchaj to nie jest smacznie, jest tu poza "ladies w kuchni" dział KUCHNIA(na głównej) tam jest serio masa rożnych przepisów, przypraw też Ci nikt nie broni używać, to nie ma być kara ta dietai w ciągu dnia też możesz zmieniać, jak wyjdzie Ci inne mięsko niż w bilansie to np. zmień na nie a potem odejmij gdzieś trochę tłuszczu...da się kombinowaćno i tu się spowiadaj dalej ładnieJak się ogarniesz to zawezwiemy Martę i wtedy zacznie się jazda"

Hehe, no do tego jeszcze daleka droga, ale się staram. Dam zaraz wypiskę z treningu, tylko się ogarnę, bo dopiero wróciłam, a czuje, że zaraz zwymiotuję
Jeszcze2 jajka do zjedzenia i na dzisiaj off dzięki Bogu



Zmieniony przez - Amstaff91 w dniu 2011-10-12 21:00:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Zrobiłam taką fajną tabelkę w excelu i nie mogę jej wkleić
Wczoraj padłam jak mucha, nawet nie wiem, kiedy zasnęłam, dlatego nie było ani michy, ani treningu

MICHA:




TRENING:

Trochę się zmasakrowałam, bo jak weszłam do toalety po treningu, to musiałam usiąść i powstrzymać się od wymiotowabnia. W domu nie było lepiej, a tu jeszcze kolacja Także zaliczam dzień do udanych Starałam się zwiększać ciężary - kiedy dałam raę oczywiście Rozpiska:

ROZGRZEWKA: 8min na orbim, tętno 165, na spokojnie

1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej: 2kgx15, 2kgx15 (tu myślałam, że umrę, miałam i mam do teraz takie zakwasy, że ledwo co sama kurtkę zakładam)

2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej: 2kgx15, 3kgx15

3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem: 2x15

4. Unoszenie bokiem w górę sztangielek: 21kgx15, 28kgx15

5. Prostowanie tułowia na ławeczce: 2x15

6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne): 3kgx15, 5kgx15

7. Prostowanie ramion na wyciągu: 7kgx15, 7kgx15 (tu w 1 serii próbowałam spróbować 14kg, ale spróbowałam 3 razy i finito)

8. Prostowanie nóg siedząc: 21kgx15, 28kgx15

9. Uginanie nóg leżąc: 14kgx15, 14kgx15

10. Odwodzenie na zewnątrz: 3,5kgx15, 1,5kgx15 (też przeceniłam swoje możliwości, wycisnęłam 6 razy i dałam sobie spokój, bo byłam cała spocona, a dalej już nie szło)

11. Przywodzenie do wewnątrz: 2x15

12. Wspięcia na palce siedząc: 1,5kgx15, 1,5kgx15

Na koniec bieżnia 15 min, tempo 9-12m/s (chyba to mnie tak pozamiatało)

Dzisiaj nie mogłam wstać z łóżka, także chyba przyłożyłam się bardzioej niż za pierwszym razem

Zmieniony przez - Amstaff91 w dniu 2011-10-13 09:31:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
4. Unoszenie bokiem w górę sztangielek: 21kgx15, 28kgx15
coś się chyba błąd wkradł z obciążeniem

Dowal tłuszcze do tych 1800 kcal, bo 44 to na moje oko za mało...

Zakwas jest znaczy, że mięśnie wprawiłaś w ruch dobrze dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
hehe, Rally, no jasne, taki kozak nie jestem

3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem: 21kgx15, 28kgx15

4. Unoszenie bokiem w górę sztangielek: 3kgx15, 3kgx15


Dowaliłabym majonez do jajek, ale nie doczytałam jaki jest stosunek omega 3 do 6. Nie wiem, może ślepa jestem Może orzechy jakieś później dziubnę przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Dubel

Zmieniony przez - Amstaff91 w dniu 2011-10-13 09:39:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
Amstaff- weź sprawdź w atlasie ćwiczen czy ty na pewno dobre ćwiczenia wykonjesz bo ja twojej rozpiski za nic nie rozumiem...
robisz przywodziciele bez obciążenia??? nie wierzę że nie jesteś w stanie odwodzić więcej, przecież te mięśnie w miarę silne są, na maszynie robisz??? czy z obciazeniem 2 kg??? podobnie przyciaganie drązka??

jak chcesz wkleić tabelkę z exela, to musisz ją najpierw do painta przekleić i zapisać jako jpg, potem wklejasz jako obrazek.

wspięcia na palce też spokojnie z 3 kg dasz radę nie bój się obciążęń, dawaj dawaj

z tym majonezem, jak nie masz jak byk napisane na plakietce ze zawiera omega 3 i omega 6, to chyba luzz, sprawdź skład na stornie winiary, bo chyba ten jesz tak?




Zmieniony przez - margot77 w dniu 2011-10-13 09:40:52

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Margot77 masakra, może lepiej nic ręcznie przepisywać nie będę, bo same błędy Wspięcia na palce zrobiłam z obcxiążeniem 14kgx15, 21kgx15, te 1,5kg było do przywodzicieli

A co do samych przywodzicieli i odwodzicieli. Nie wiem czy dobrze robię Nie mam ginekologa na siłowni, zamiast tego robię to w ten sposób: http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp

ćw. 14 i 15

Tak, tak, ten zwykły z Winiar, sprawdzałam już wczoraj w pracy i nic nie było, przyszłam do domu, całą plakietkę przestudiowałam i też nic. Pomyślałam, że może to ma jakąś nazwę ukrytą i że lepiej Was spytać przed jedzeniem

Zmieniony przez - Amstaff91 w dniu 2011-10-13 09:44:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa sylwetki

Następny temat

Od czego zaczynacie dzień?

WHEY premium