SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amstaff91/dziennik motywacyjny/str.37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Żeberka generalnie były pod tą kapuchą duszone, oliwę sobie odpuściłam :D Najchętniej postawiłabym na indyka ew wołowina, spróbuję wycisnąć z mięsa trochę białka, jak nie wyjdzie, to się białko kupi, namiastka słodyczy, hehe

O warzywach zapomniałam, następna micha będzie bez:)

Zmieniony przez - Amstaff91 w dniu 2011-10-06 09:09:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html
wanilia jest spoko. tylko to białko to nie więcej niż porcja dziennie, sama czesto dostaje opyerdziel za przesadzanie z ilością jako namiastka słodyczy sprawdza się idealnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Mnie ta wanilia niesmakuje wogóle...a od kiedy spróbowałam Iron Horsa waniliowo gruszkowego to tamta wanilia jest już nei do wypiciamieszam z owocami albo kakao bo inaczej nie przełknęale to wszystko kwestia smaku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Ja troszkę grzeszę, bo do tej wanilki wlewam mleko 0,5% z wodą pół na pół i w takiej kombinacji jest zayebista wanilia z gruszką brzmi ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Marta no dużo do podbicia B mi nie potrzeba, to porcja na 100% by wystarczyła, chyba że podjadałabym proszek paluchem, hehe

Ja w sumie waniliowa nie jestem, jak muszę, to przeżyję ten smak, ale bez szaleństwa, tak jak rallygunia ew z jakimś dodatkiem. Bardziej, jak już skłaniałabym się ku truskawce czy bananowi, albo b+t.

A piła może któraś z Was Whey Optimum Megabol? Droższa zabawa, ale jagoda jest kusząca

Czyli shake'i pijecie tylko z wodą?
Narzeczony pija z mlekiem, jak próbowałam, było znośne, jak rzadki budyń, ale z wodą to chyba cienizna

Zmieniony przez - Amstaff91 w dniu 2011-10-06 11:13:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Piłam tą jagodę i to chyba też kwestia smaku, Martuccy z tego co pamiętam smakowała, ja po 2 razach musiałam miksować z jagodami, ale ja chyba wybredna jestem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego tyle nabiału??? I dlaczego jesz śmieci rzekomo zawierające "7 zbóż"?
Warzyw nie wliczasz do bilansu.
Olej słonecznik out.

To jakie białko nam smakuje, to kwestia indywidualna. Ja jestem od wieków wierna Lean Dessert i Syntha-6. Niedługo będę testować białeczko Treca, więc zdam relację

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-10-06 11:17:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Marta to już jest w trakcie zmianwywalamy śmieci wywalamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Martucca, wczorajszy dzień, jak i zresztą resztę przykryjmy zasłoną milczenia, jak widać, już nie "ogarniam", a słucham Was i wyciągam z tego tyle ile się da :)

Oliwa będzie w użyciu później, za to dzisiaj zjadłam na śniadanie omletopodobnego placka, (smażonego na odrobinie smalcu ), który mnie trzyma do teraz, a zaraz trzeba II śniadanie szamać

Poczekam na Twojego Treca ew, i tak narazie nic kupować nie będę, pomęczę trochę moją nieudolną dietę

rallygunia wiadomo, że kwestia smaku, ale zawsze można wybadać czy większości podchodzi czy nie, zwłaszcza, że trochę to kosztuje

Tak jak rally pisze, działamy na bieżąco, hehe

Zmieniony przez - Amstaff91 w dniu 2011-10-06 11:24:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja mam nadzieję, że to wszystko już na prostą wychodzi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa sylwetki

Następny temat

Od czego zaczynacie dzień?

WHEY premium