SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amstaff91/dziennik motywacyjny/str.37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amstaff, jeszcze mnie tu nie było, ale będę zaglądać. Mam teraz misję intensywnej pracy nad plecami, Twoje zdjęcia są dla mnie wzorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Ruda_29 no sporawa góra mi się zrobiła, nawet chłopak już zauważył i zaczyna się obawiać efektów Swoją drogą zwróciłam dzisiaj uwagę na swoje kaptury - zaczynają mi się trochę nie podobać i tak nie ćwiczę ich docelowo, więc nie wiem czy jest jakiś sposób, żeby się nie rozrastały bardziej? Może jutro pstryknę fotki. Trochę mi za szybko ta góra idzie

MagdaK zaglądaj jak najczęściej, dobrze wiedzieć, że ktoś moje wypociny czyta, chociaż ten dziennik jest przede wszystkim dla mnie - trzyma w ryzach Co do efektów, to aż dziwnie się to czyta, w końcu jestem forumowym laikiem. Ale dzięki

Zmieniony przez - Amstaff91 w dniu 2011-12-01 00:22:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Niestety taka już chyba nasza uroda, że góra szybko rośnienowy trenio ukierunkujemy może inaczej troszkęja już teraz ręce i barki ćwiczę owszem, ale np. na max powtórzeń...bo też miałam czas, że luby zaczął kręcić nosemale i chłopak oswoi się z Twoimi mięsniami, początki dla niego też są trudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
rallygunia
Niestety taka już chyba nasza uroda, że góra szybko rośnienowy trenio ukierunkujemy może inaczej troszkęja już teraz ręce i barki ćwiczę owszem, ale np. na max powtórzeń...bo też miałam czas, że luby zaczął kręcić nosemale i chłopak oswoi się z Twoimi mięsniami, początki dla niego też są trudne


Gunia, koniecznie, bo zrobiło sie mnie trochę sporawo na górze Najciekawiej wygląda to w obcisłej bluzce
Z chęcią położyłabym teraz nacisk na dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Ja też zaglądam

a mojemu się podoba jak góra rośnie, choć i tak mam większą niż dół

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Ja też zaglądam i dopinguję, żeby nie było że powymądrzałam się o pudełkach na początku i poszłam precz Ino już nie ma co poprawiać

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
No ni mamożna co najwyżej pośmiecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
rzabba mój chyba zaczął się poważnie obawiać, że mogę mieć więcej w łapie od niego

k_rol_k widzisz jak to jest na świecie, do opyerdalania gros, a chwalić nie ma komu (narazie nie ma zbytnio czego, ale piszę na zapas ) wiem, że wspieracie telepatycznie

Gunia jak trzeba to zawsze mogę pośmiecić piwkiem wieczorem. A mam zgrzewkę pod łóżkiem fajnego 7procentowca



Zmieniony przez - Amstaff91 w dniu 2011-12-01 12:20:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
my mamy tyle samo

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Amstaff, czuję się opyerdolona Postaram się chwalić nie tylko telepatycznie

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa sylwetki

Następny temat

Od czego zaczynacie dzień?

WHEY premium